Фінляндія вимагає у Москви повернути території, захоплені у 1939 році

20 ноября 2018
1556 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article17935.jpg

Молодіжна партія фінів (The Finns Party Youth) вирішила, що Фінляндія повинна офіційно вимагати у Москви повернення територій, захоплених під час радянсько-фінської війни 1939 року. Про це член партії Генрі Хаутамякі (Henri Hautamäki) написав у Твіттері. Радянсько-фінська війна тривала три з половиною місяці — з листопада 1939 року до березня 1940-го.

Відповідно до Московського мирного договору 1940 року, на умовах Кремля, до складу території СРСР входив увесь Карельський перешийок, західне і північне узбережжя Ладозького озера, територія на схід Меркярви з Куолоярви, частина півострова Рибальського.

Фінляндія здавала в оренду СРСР терміном на 30 років півострів Ханко і прилягаючі до нього острови і морську територію "для створення там військово-морської бази", і так само погоджувалися на будівництво на всій території залізниці Кандалакша – Кеміярви.

Відносно вимог молодіжної партії фінів висловився народний депутат України Ігор Луценко: «Цілком логічна вимога, адже СРСР пішов війною тоді на Фінляндію саме з метою територіальної експансії і упокорення колонії, що змогла звільнитися від імперії. Якби не запекле опір фінів, то під Кремль відійшла б вся Фінляндія. А так, шляхом великих жертв, Росія захопила лише невелику частину. Сподіваюся, ця молодіжка скоро серйозно підросте».

 

Похожие статьи:

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети