Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш закликав світ до гендерної рівності

8 марта 2020
2086 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19291.jpg

Напередодні 8 березня, виступаючи на засіданні ООН, яке  відзначало Міжнародний жіночий день, Генеральний секретар  Антоніу Ґутерріш назвав боротьбу за гендерну рівність «найбільшим викликом у сфері прав людини».Зокрема, Ґутерріш наголосив, що «гендерна нерівність є всеосяжною несправедливістю нашого дня», повідомляє Радіо Свобода.

«Глибоко вкорінені патріархальність і мізогінія створили величезний гендерний розрив у нашій економіці, наших політичних системах, корпораціях, суспільстві та нашій культурі», – заявив генеральний секретар ООН.

«Жінкам все ще дуже часто не дають висловити свою позицію; їхні думки ігнорують, а їхній досвід знецінюється», – наголосив він.

Близько 190 країн підписали «дорожню карту», розроблену 25 років тому для досягнення рівності для жінок. Але в новому звіті ООН йдеться про те, що мільйони жінок досі страждають від бідності, дискримінації і насильства.

Ґутерріш згадав, що на ключових подіях в останні кілька місяців, зокрема підписанні важливих мирних угод і засіданнях щодо поширення коронавірусу майже не були представлені жінки.

Раніше ООН скоротила тривалість міжнародної конференції щодо жінок, на яку наступного тижня до Нью-Йорка мали з'їхатися 12 тисяч делегатів, до одного дня через загрозу коронавірусу. Конференція мала відбуватися з 9 до 20 березня.

Похожие статьи:

Политические статьиКрим: проросійські активісти полюють за посланниками ООН та ОБСЄ

Новости ПолитикиСовет безопастности ООН не поддержал резолюцию относительно Украины

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Новости ПолитикиГенсек ООН високо оцінив зусилля Януковича з подолання політичної кризи - МЗС України

НовостиЗасідання радбезпеки ООН відносно референдуму в Криму

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети