Гонконг- найдорожче для проживання місто.Київ - серед найдешевших міст світу

10 февраля 2019
1376 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18268.jpg

Рейтинг найдорожчих міст світу для проживання в 2019 році був опублікований у щорічному міжнародному дослідженні, присвяченому доступності житла.Найдорожчим для проживання містом було названо Гонконг.Про це пише The Business Insider.
На другому місці у переліку йде Ванкувер (Канада), а замикає трійку лідерів Сідней (Австралія). Далі в переліку йдуть Melbourne (Australia), Санта-Круз (Каліфорнія, США), Сан-Хосе (Каліфорнія, США), Лос-Анджелес (Каліфорнія, США), Tauranga і Окленд (Нова Зеландія), а також Сан-Франциско (Каліфорнія, США).
У дослідженні були проаналізовані 309 ринків житла (і 91 великий ринок з населенням понад мільйон осіб) у восьми країнах – Австралії, Канаді, Гонконгу, Ірландії, Новій Зеландії, Сінгапурі, Великобританії і США.
При складанні рейтингу були взяті до уваги дані за третій квартал 2018 року.
Опитування показує, що найбільш “недоступні великі ринки житла” зараз знаходяться в Китаї, Австралії і Новій Зеландії.

Натомість, як повідомляє epravda.com, згідно  даних дослідження  в  2018 році консалтингової фірми Mercer, серед найдешевших міст для проживання Київ зайняв в рейтингу 173 позицію, розмістившись між столицею Албанії Тіраною і столицею Сальвадора Сан-Сальвадором. А Україна потрапила у трійку країн з найдешевшим рівнем життя. Останню, 209 позицію рейтингу займає столиця Узбекистану Ташкент. 

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеУ Гонконзі знайдена вакцина проти нового коронавіруса

Новости в миреВ Гонконге в парламент прошли демократы

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети