Міжнародний арбітражний трибунал в Гаазі розглядає позов України до Росіії

22 ноября 2019
1780 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19033.jpg

 21 листопада, в міжнародному арбітражному трибуналі в Гаазі відбулося перше засідання, присвячене порушення імунітету трьох військово-морських кораблів України, а також 24 членів екіпажів суден. За підсумками слухань арбітраж прийме своє перше рішення, схвалить правила роботи і визначить назву справи. Також стане відомо, яким буде доступ громадськості до матеріалів справи і чи буде здійснюватися онлайн-трансляція слухань.Перший день був присвячений обміну думками між  сторонами суду.
На процедурних слуханнях заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль заявила, що  Росія все ще не виконала рішення Міжнародного трибуналу з морського права щодо повернення захоплених українських кораблів та звільнення їх екіпажів.Про це  повідомляє прес-служба МЗС.

У вступній промові Зеркаль наголосила, що РФ порушила рішення трибуналу про негайне звільнення українських моряків не тільки тому, що утримувала їх протягом чотирьох місяців після рішення, а й оскільки поставила умови для їх звільнення.

Також, незважаючи на повернення українських кораблів, в порушення вердикту трибуналу Росія вилучила з них зброю, комунікаційне обладнання та документи, і відмовляється їх повертати.

За словами Зеркаль, Росія також до цих пір порушує міжнародне морське право, оскільки заперечує імунітет українських моряків, продовжуючи їх кримінальне переслідування.

Нагадаємо, що наприкінці травня Міжнародний трибунал ООН прийняв рішення про те, що росіяни повинні негайно і беззастережно звільнити українських моряків, а також повернути нашій країні катери і буксир. Тим самим судді визнали, що росіяни грубо порушили міжнародне законодавство, а українські кораблі проходили по нейтральній морській зоні.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети