Незважаючи на протести, парламент Франції підвищив пенсійний вік до 64 років

12 декабря 2019
2378 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19085.jpg

Французький парламент прийняв рішення підвищити вік виходу на пенсію з 62 до 64 років. Реформа скасує ряд пільг, які дозволяли виходити на пенсію раніше.За поданим прем'єром Едуаром Філіпом законом, це відбудеться в 2027 році.

В даний час у Франції виходять на пенсію в 62 роки. Прем'єр-міністр пообіцяв, що реформа дозволить людям, які працювали все житт отримувати пенсію в розмірі як мінімум 1000 євро.

Закон про пенсійну реформу у Франції почне діяти з 1 січня 2022 року, заявив французький прем'єр-міністр Едуар Філіп, розкривши основні параметри новації, підготовка до яких викликала масові страйки і акції протесту по всій країні. 

Філіп заявив, що мета реформи — спростити пенсійну систему, а також домогтися її стійкості в умовах старіння населення. Працюючі збережуть можливість вийти на пенсію в 62 роки, проте влада заохочуватиме вихід на пенсію на два роки пізніше — пенсія в такому випадку будуть вище. 

Філіп роз'яснив, що реформа торкнеться тільки тих, хто народився в 1975 році або пізніше. Перше покоління, якого торкнеться реформа, — французи, що виходять на пенсію в 2037 році. При цьому 70% їх пенсій буде розраховуватися за старою системою.

Покоління народжених в 2004 році, тих, кому виповниться 18 років у 2022 році, буде першим, повністю інтегрованим в нову пенсійну систему.

Плани французької влади збільшити пенсійний вік і позбавити деякі категорії службовців привілеїв викликав хвилю протестів по всій країні. З 5 грудня в протестах беруть участь понад 800 тисяч людей в 70 містах.

Незважаючи на ряд поступок в порівнянні з початковим планом, профспілки заявляють, що продовжать акції протесту. Особливо проти реформи протестують ті категорії трудящих, які зараз мають право вийти на пенсію раніше, ніж в 62 роки, наприклад залізничники і докери. За новими планами, всі винятки будуть скасовані, і пенсійний вік буде єдиним для всіх.

Страйк, яка триває з минулого тижня, торкнувся головним чином державного сектору економіки. З перебоями працює громадський транспорт, включаючи паризьке метро.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович підписав закон про звільнення євромайданівців

Новости ПолитикиОпозиція: Янукович затягує з підписанням закону про звільнення євромайданівців

Новости Сельского хозяйстваЗерновой НДС: Кабмин "выруливает" на невозмещение

Коммунальные предприятияУкраїнці потрапили в іпотечну пастку

Новости Сельского хозяйстваПочему украинские аграрии не могут нормально работать

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети