Норвегія вперше випередила «Газпром» з постачання газу до Європи

20 ноября 2021
11213 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article20240.jpg

У листопаді Норвегія випередила «Газпром» із постачання газу до Європи. Країна підтвердила готовність збільшити видобуток ще на двох родовищах. "Газпром" не приховує, що в листопаді скоротив подачу палива до Європи (без урахування Туреччини) до 322 млн кубометрів на добу. У цей час Норвегія наростила постачання до 331 млн кубів на добу.
Єврокомісія закликала європейських постачальників збільшити постачання газу після того, як ціни на нього в жовтні підскочили до $1900 за 1000 кубометрів. Норвегія підтвердила готовність збільшити видобуток на двох родовищах та не стримує себе у бажанні заробити, пише Оfficelife.media з посиланням на оператора GASSCO.
Тим часом «Газпром» відмовився виставляти на свою біржу додаткові обсяги газу та сфокусувався на довгострокових контактах.
Рекордні ціни на газ у Європі змусили трейдерів знижувати заявки щодо довгострокових контрактів на користь продажів на біржі за спотовими контрактами.
Зараз ф'ючерси на завтра пропонуються в Нідерландах (хаб TTF) — $1107,06 за 1000 кубів, у Німеччині (хаб THE) — $1113,51, в Австрії (хаб CEGH) — $1115,18

Похожие статьи:

Новости в миреЧорногорія, Албанія, Норвегія і Україна приєднались до антиросійських санкцій ЄС

Новости Украины«Нафтогаз» віддасть борги «Газпрому» протягом декількох місяців

Новости Сельского хозяйстваГазовое соглашение со Словакией подпишут до конца 2013 года

Новости УкраиныУкраїна збільшила імпорт російського газу

Происшествия​Костянтин Ернст намагався застрілитися після розмови з Путіним

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk