Норвегія вперше випередила «Газпром» з постачання газу до Європи

20 ноября 2021
5139 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article20240.jpg

У листопаді Норвегія випередила «Газпром» із постачання газу до Європи. Країна підтвердила готовність збільшити видобуток ще на двох родовищах. "Газпром" не приховує, що в листопаді скоротив подачу палива до Європи (без урахування Туреччини) до 322 млн кубометрів на добу. У цей час Норвегія наростила постачання до 331 млн кубів на добу.
Єврокомісія закликала європейських постачальників збільшити постачання газу після того, як ціни на нього в жовтні підскочили до $1900 за 1000 кубометрів. Норвегія підтвердила готовність збільшити видобуток на двох родовищах та не стримує себе у бажанні заробити, пише Оfficelife.media з посиланням на оператора GASSCO.
Тим часом «Газпром» відмовився виставляти на свою біржу додаткові обсяги газу та сфокусувався на довгострокових контактах.
Рекордні ціни на газ у Європі змусили трейдерів знижувати заявки щодо довгострокових контрактів на користь продажів на біржі за спотовими контрактами.
Зараз ф'ючерси на завтра пропонуються в Нідерландах (хаб TTF) — $1107,06 за 1000 кубів, у Німеччині (хаб THE) — $1113,51, в Австрії (хаб CEGH) — $1115,18

Похожие статьи:

Новости Украины«Нафтогаз» віддасть борги «Газпрому» протягом декількох місяців

Новости Сельского хозяйстваГазовое соглашение со Словакией подпишут до конца 2013 года

Новости в миреЧорногорія, Албанія, Норвегія і Україна приєднались до антиросійських санкцій ЄС

Происшествия​Костянтин Ернст намагався застрілитися після розмови з Путіним

Новости УкраиныУкраїна збільшила імпорт російського газу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети