Після вступу до НАТО інвестиції в Чорногорію збільшилися на 64%

4 сентября 2019
1497 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18863.jpg

Після вступу Чорногорії до НАТО прямі інвестиції країн-учасниць Альянсу в балканську країну за минулий рік збільшилися на 64% в порівнянні з 2017 роком, коли найменша країна на Західних Балканах стала членом військового блоку, повідомили в Агентстві по залученню іноземних інвестицій при уряді країни, передає ЗН з посиланням на АА.Наголошується, що членство в НАТО позитивно відбилося на розвитку економіки Чорногорії.

Чорногорія вступила до НАТО 5 червня 2017 року:  вперше за останні сім років Північно-Атлантичний альянс розширився, до нього приєднався ще одна країна. Що вже змінилось у безпековому плані за цей короткий час у країні, в якій ще донедавна відчувалась велика російська протидія щодо вступу до НАТО.

Через рік, після вступу Чорногорії до НАТО, союзники країни по Альянсу – Італія та Греція вже здійснюють патрулювання повітряного простору на своїх винищувачах, адже своїх бойових літаків країна не має:

Як писало DT.UA, Чорногорія в 2016-му зірвала російську спробу перевороту, а роком пізніше, остаточно вирвавшись з орбіти Кремля, стала членом НАТО, забезпечивши динамічне наближення членства в ЄС, можливо — до 2025 року.

Похожие статьи:

Новости в миреУкраїна просить допомоги в НАТО

Новости в миреЧорногорія, Албанія, Норвегія і Україна приєднались до антиросійських санкцій ЄС

Новости в миреУкраїнські кордони патрулюють літаки НАТО

Новости УкраиныСолдаты НАТО уже в Донецке.

Новости Политики​Міноборони РФ: Україна зосередила на кордоні з Росією 15-тисячне угруповання військ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети