РФ може продовжити агресію проти України через брак води в Криму.ЗМІ

26 мая 2020
4794 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19446.jpg

Американські аналітики звертають увагу на те, що Москва може скористатися моментом і поки весь світ відвернувся на пандемію коронавируса, організувати нову наступальну операцію на території України.Головною причиною потенційної агресії може стати катастрофічна ситуація з нестачею прісної води в Криму. 
Метою Російської Федерації стане відновлення водопостачання півострова з Дніпра, — йдеться в аналітичному матеріалі американського центру The Jamestown Foundation. 
Дослівно в доповіді The Jamestown Foundation сказано: "У регіоні запаси питної води скоротилися на 60%. Запаси цього найважливішого природного ресурсу будуть повністю вичерпані десь в липні або серпні. Ситуація створює серйозну кризу суспільної охорони здоров'я в Криму і може підштовхнути Москву почати нову військову акцію проти України ".Наразі бачимо, що в російських ЗМІ йде активне гуманітарне  звинувачення України, що через відсутність води в Криму, потерпає місцеве населення і сільське господарство. Акцентується увага, що начебто Україна воює безпосередньо з пересічними кримчанами і в першу чергу – з українцями і кримськими татарами, які переважно проживають у найбільш постраждалих від посухи районах Криму та задіяні в агросфері.

Експерти впевнені, що ймовірності того, що Кремль спробує зіграти на випередження досить висока.

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиПутін не вводитиме війська в Україну: вистачить і Чорноморського флоту в Криму

Новости УкраиныЗ тимчасово окупованного Криму вивели 23 кораблі

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Новости Политики​«Кримінформ»: Україна будує дамбу, щоб перекрити подачу прісної води в Крим

Новости УкраиныКозаки приготувалися брати владу в Севастополі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети