У Польщі відтепер не буде податку на доходи фізичних осіб

4 августа 2019
757 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18807.jpg

З 1 серпня в Польщі відмінено податок на доходи фізичних осіб для молодих працівників, які отримують менше 85,5 тис. злотих (20 тис. євро) на рік. Про це передає РБК-Україна з посиланням на DW.

Податок зменшився для молодих працівників з 18% до нуля. Відзначається, що таке рішення раніше прийняв польський уряд, щоб зупинити виїзд громадян з країни. Очікується, що таке рішення дозволить збільшити стан близько двох мільйонів громадян.

Нещодавно прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкий заявив, що сподівається, що це "запобіжить подальшим втратам, обезкровленню населення, що особливо боляче для нації, суспільства, коли мова йде про молоде покоління".

Моравецкій додав, що з моменту вступу Польщі до Європейського союзу в 2004 році з країни виїхали близько півтора мільйонів поляків — це майже населення Варшави. За іншими даними, країну покинули близько двох мільйонів громадян Польщі.

За результатами недавніх опитувань вже 15% поляків заявили, що готові повернутися в рідну країну. Найбільше позитивних відповідей про повернення дали ті громадяни Польщі, які зараз проживають у Великобританії.

Нагадаємо, за даними консульського відділу посольства України в Польщі кількість трудових мігрантів з України в Польщу зросла в п'ять разів: з 320 тисяч до приблизно півтора мільйона. Зростання числа українських мігрантів почалося з 2014 року. За офіційною статистикою Управління з питань іноземців Польщі, громадянам України видано 196 тис. дозволів.

Похожие статьи:

ЭкономикаНаселення профінансувало в минулому році держбюджет на 185,8 млрд. грн.

ОбществоОлег Добровольський податковець-хабарник

ЭкономикаНові податки 2015 року

ЭкономикаБізнес-омбудсмен Шемета зустрівся з аграріями

ЭкономикаДуже скоро українці почнуть платити податки по-європейськи

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети