В Грузії новий прем'єр: екс-глава МВС, який розганяв антиросійський мітинг

8 сентября 2019
1598 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18868.jpg

Парламент Грузії затвердив уряд під керівництвом нового прем'єр-міністра Георгія Гахарія.На підтримку нового прем'єра висловилися 98 депутатів.
Про це повідомляє Грузія Онлайн.
Гахарія став п'ятим прем'єр-міністром від правлячої партії "Грузинська мрія" за останні сім років. Він змінив на цій посаді Мамуку Бахтадзе, котра керувала урядом один рік і два місяці.
Призначення Гахарії багато хто сприйняв неоднозначно, оскільки під його керівництвом МВС провело кілька резонансних спецоперацій від рейдів в тбіліських нічних клубах, за які міністр був змушений публічно вибачатися, до використання спецназу поліції проти населення Панкісского ущелини, який протестував через будівництво ГЕС. Найрезонанснішою акцією МВС при Гахарії став розгін мітингу на проспекті Руставелі в ніч на 21 червня, коли понад сім тисяч людей протестували проти візиту і виступи в парламенті Грузії російського депутата-комуніста Сергія Гаврилова.
Тоді після зіткнень з поліцією і використання спецзасобів для розгону мітингу, як багато хто вважає, заборонених, постраждали сотні людей, в тому числі понад 30 журналістів. Сам Гахарія пояснює свої дії тим, що він повинен був запобігти "насильницький штурм парламенту".

 

Георгій Гахарія народився в Тбілісі 19 березня 1975 року. У 1994 році закінчив історичний факультет Тбіліського державного університету.

З 1994 по 2000 рік навчався в Москві, в Московському держуніверситеті імені М.Ломоносова за фахом «політологія», а з 2002 по 2004 рік — у Вищій бізнес-школі цього університету, де отримав ступінь магістра (як стверджує журналіст-розслідувач Володимир Іванідзе, дана інформація не може відповідати дійсності, так як факультет політології з'явився в МГУ тільки в 2008 році)

Із травня 2004 року року по листопад 2008 року Гахарія працював в Москві генеральним директором приватної компанії SFK Group.

З вересня 2006 року по травень 2009 року — в якості запрошеного лектора читав лекції з прикладної біотехнології в МГУ.

У листопаді 2008 року по лютий 2013 року Гахарія працював директором з розвитку бізнесу в Східній Європі, країнах СНД і Російської Федерації в Lufthansa Service Holding AG. LSG, Frankfurt am Main, Germany.

З березня 2013 року по липень 2016 року Гахарія займав пост бізнесомбудсмена в уряді Грузії. У 2014- 2016 роках — секретар Економічної ради. У 2016 — 2017 роках Гахарія був міністром економіки та сталого розвитку. З 13 листопада 2017 року обіймав посаду голови МВС Грузії.

 

Похожие статьи:

Новости в миреЛатвія побоюється стати третьою після Грузії і України

Новости в миреГрузія отримає безвізовий режим в 2016 році

Общество​Хто такий Олександр Музичко (ДОСЬЕ)

Новости ПолитикиУкраїна отримає новий уряд протягом двох днів - Кличко

Политические статьи​Керівництво по-флотськи. Військові по-переду

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети