Вперше в історії: дві жінки-астронавти вийшли у відкритий космос

18 октября 2019
3472 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18957.jpg

Сьогодні,18 жовтня, вперше в історії відразу дві жінки вийшли у відкритий космос з борту Міжнародної космічної станції (МКС). 
Вихід американських астронавтів Христини Кук і Джесіки Меїр у відкритий космос почався о 14:38 за київським часом.Онлайн-трансляцію виконує Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA).

Астронавти NASA Крістіна Кох та Джессіка Мейр вирушили за межі Міжнародної космічної станції, щоб почати перший космічний вихід в історії, який повністю проводили жінки.

Дует у космосі, який тренувався разом у тому ж класі космонавтів, — це не просто колеги — вони теж найкращі друзі. І сьогодні вони складають історію разом, коли працюють поза орбітальною лабораторією, щоб відремонтувати блок заряду / розряду акумулятора на одному з сонячних блоків, який вийшов з ладу після того, як Кох та астронавт NASA Нік Хейг замінили акумулятор під час виходу в космос.
Очікується, що їх перебування за бортом МКС триватиме, щонайменше, шість з половиною годин. У NASA нагадали, що за всю історію жінки зробили 14 виходів у відкритий космос, перший з них зробила радянський космонавт Світлана Савицька в 1984 році.

Перший вихід в космос був здійснений Олексієм Леоновим 18 березня 1965 року. Скафандр «Беркут», використаний для першого виходу, був вентиляційного типу і витрачав близько 30 л кисню в хвилину при загальному запасі в 1666 л, розрахованому на 30 хвилин перебування космонавта у відкритому космосі.

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети