Ціни на газ для населення на жовтень знижені. Нафтогаз

16 октября 2019
2364 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18953.jpg

Нафтогаз знизив ціну на газ на жовтень на 4,9% або на 220,88 гривень до 4 272,76 гривень за тисячу куб. м (без ПДВ і вартості транспортування). Про це йдеться в повідомленні компанії 16 жовтня.

"Жовтнева ціна на газ для населення та інших споживачів, які отримують газ по ПСО, знизилася на 4,9% в порівнянні з рівнем вересня і складе 4 272,76 гривень тис.куб.м. Хоча ціни газу на європейському ринку вже істотно збільшилися в порівнянні з річним рівнем, регульована ціна газу в Україні визначається за формулою, яка відображає ринкові ціни з двомісячним відставанням йдеться в повідомленні.
У компанії повідомляють, що з квітня ціна на газ для населення знизилася на 32%.

При цьому в Нафтогазі відзначають, що невикористаний газ, придбаний за програмою "Газовий запас" споживач зможе повернути постачальнику після закінчення зимового періоду і засоби за невикористаний газ повернуться споживачеві в повному обсязі.

"Також споживач має можливість оплатити газ за рахунок зменшення свого газового запасу, звернувшись до постачальника. Всі постачальники, які взяли участь в акції, підтвердили готовність надати клієнтам можливість розрахуватися за рахунок зменшення передплачених обсягів за ціною газового запасу", підкреслили в компанії.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиНафтогаз в червні підвищить ціни на газ для населення

Новости Украины«Нафтогаз» ограничил до минимума поставки газа для ряда областей

Новости УкраиныУкраїна збільшила імпорт російського газу

Новости Украины«Нафтогаз» віддасть борги «Газпрому» протягом декількох місяців

Новости Экономики​Постачання газу на Україну з червня переводиться на передоплату

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети