Долар ризикує втратити статус найстійкішої валюти в світі

13 сентября 2020
3788 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19633.jpg

Долар втрачає лідируючі позиції в світі. На це впливають проблеми в економіці США в зв'язку з введенням карантину.

"Економіка Сполучених Штатів вже не буде тим локомотивом, яким була останні роки. Інвестиції, накопичені за цей час, будуть йти з країни. Це буде тиснути на долар і робити його більш слабким ", — пояснює аналітик Віталій Сівач.

За його словами, останні 5 років долар зростав, тому що американські технологічні компанії залучали інвестиції з усього світу. А висока процентна ставка в доларах в порівнянні з іншими валютами підтримувала інтерес інвесторів до держборгу США.

Довіра до долара падає через зростання подвійного дефіциту США. Це бюджетний дефіцит і дефіцит поточного рахунку. США — набагато більше імпортують, ніж експортують.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що до кінця року курс валют буде коливатися в районі 27-28 грн / долар і не вийде за межі 29 гривень. "Очевидно, що макропрогноз виявиться для когось краще, для кого-то, можливо, гірше. Але в будь-якому випадку ситуація є нормальною. Курс регулюється виключно ринком, і те, що ринок сьогодні оцінює його на рівні 27 гривень за долар, є абсолютно прийнятним ", — зазначив Шмигаль.
"Зараз немає передумов для того, щоб курс гривні виріс до 30 UAH / USD" — про це заявив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиУ Гонтаревої продовжують опускати офіційну гривню

ЭкономикаКурс Євро починає падати

Новости ЭкономикиВ Нацбанке рассказали, когда стабилизируется гривня

ЭкономикаКурс євро знову падає

Новости УкраиныДепутати вимагають збільшити видаткову частину держбюджету

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети