ДТЕК оштрафували на 275 млн грн за зловживання монопольним становищем. АМКУ

15 декабря 2020
1434 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19758.jpg

15 грудня Антимонопольний комітет України (АМКУ)  прийняв рішення про накладення штрафу 175,9 млн грн на АТ "ДТЕК Західенерго" і 99,2 млн грн на ТОВ "Д.Трейдінг" за зловживання монопольним становищем на Бурштинському енергоострові в липні-жовтні 2019 року .

Зі свого боку "ДТЕК" вважає ухвалене рішення упередженим і безпідставним.У компанії вважають, що комітет не вивчив ринок електроенергії і проігнорував докази і висновки експертів.

"У торговельній зоні" Острів Бурштинська ТЕС "є значна конкуренція між учасниками ринку, який фактично з'єднаний з суміжними країнами ENTSO-E, а вирішальний вплив на ціноутворення чинить надмірне державне регулювання, введення price caps, неповне функціонування всіх механізмів ринку", — переконані в ДТЕК.

Звинувачення компанії з боку АМКУ в обмеженні доступу до імпорту керівництво ДТЕК також вважає упередженим."Державою не було запроваджено проведення внутрісуточних аукціонів на розподіл пропускної здатності, чим суттєво було утруднено планування, прогнозування та здійснення господарської діяльності імпортерами. Як наслідок, це позбавило імпортерів, в тому числі" Д.Трейдінг ", права реалізувати невикористані пропускні спроможності на внутрісуточному ринку і призвело до додаткових витрат імпортерів ", — заявили в компанії.

ДТЕК буде відстоювати свої інтереси і свою репутацію в судовому порядку, сказано в заяві.

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваКомпания T.S.L. получит контроль над 6 сельскохозяйственными предприятиями

Новости Экономики​АМКУ оприлюднив список мереж заправок, які піднімають ціни

Новости БизнесаВладельца Альфа-банка оштрафовано на 20 тыс. грн. за нарушение конкуренции

Новости ОбществаПроти колишнього голови АМКУ Василя Цушка порушено кримінальне провадження

Теги: дтек, амку
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети