ФДМ виручив від продажу сьомого заводу Укрспирту вдвічі більше від стартової ціни

12 ноября 2020
3773 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19710.jpg

Сьогодні, 12 листопада, Фонд держмайна (ФДМ) продав на приватизаційному аукціоні Марилівський спиртзавод в Тернопільській області ДП "Укрспирт" в рамках демонополізації ринку, повідомила прес-служба ФДМ. За сьомий пущений з молотка об'єкт "Укрспирту" виручили 120 млн грн. На торгах змагалися двоє учасників, які підвищили ціну в 2,2 рази від стартових 54,7 млн ​​грн.

Хоч у Фонді держмайна переможця і не називають, ним виявилася молдавська Zernoff — найбільший завод з переробки зернових в Молдові з річним споживанням понад 100 тис. тонн зерна. Про це повідомила заступник глави Мінекономіки Світлана Панаіотіді. Також Zernoff — найбільший виробник етилового спирту в Молдові.
У ФДМ традиційно відзначили, що після підписання протоколу про результати аукціону, укладення договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку процес приватизації Марилівський спиртзаводу буде вважатися офіційно завершеним.

"Разом з правом власності на актив інвестор також отримає можливість участі в новому ринку виробництва спирту. Фонд держмайна і надалі буде продовжувати прозору приватизацію спиртових активів для демонополізації галузі та залучення інвестицій", — йдеться в повідомленні.
 30 жовтня ФДМ продав на онлайн-аукціоні Суходольська місце проведення діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт" у Львівській області за 60,332 млн грн. У приватизаційних торгах взяли участь чотири компанії, які підняли ціну об'єкта зі стартовою в 21,674 млн грн майже в 2,8 рази.

Нагадаємо, що уряд виставить на аукціони 30 спиртових заводів зі складу державного підприємства «Укрспирт».Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.«В цілому, на першому етапі приватизації на аукціони будуть виставлені 30 спиртових заводів, які входять до складу державного підприємства« Укрспирт », — повідомив прем'єр-міністр.
Він також додав, що за оцінками Фонду держмайна через тіньові схеми в спиртовій галузі бюджет щорічно недоотримує 8-10 млрд грн. Однак в минулому році парламент прийняв закон, яким демонополізували  виробництво спирту, що має покласти край такій практиці. Всього має бути продано 41 завод «Укрспирту».

 

Похожие статьи:

Бизнес-технологииСорванная пломба

Политические статьиКто курирует коррупцию в правительстве Украины

Новости Бизнеса«Raiffeisen Bank International» отримав 12 пропозицій продати «Аваль»

Политические статьиЛабутін та його команда. Розкрадання Укрспирту продовжується.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети