Японія хоче інвестувати в переробку відходів в Україні

26 января 2020
631 просмотр Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19186.jpg

В Україні все більш актуальною стає проблема переробки сміття.Вона  актуальна не тільки для Києва, та великих міст, а й для всієї України.

Дана сфера дала роботу мільйонам людей і половина європейських країн вже прийняла переробку сміття як основну концепцію роботи з відходами. На жаль, Україна ще далека від європейських стандартів, і в цій галузі часто відбуваються просто жахливі речі стосовно екології.

Згідно даних комунального сервісу тільки місто Київ за рік накопичує 1 млн 200 тонн сміття в рік. Потрібно сортувати, утилізувати сміття.Менше 1% всіх відходів переробляються, велика частина їх або спалюється, або закопується в грунт. Також самі полігони вже не пристосовані до такої кількості сміття, яку туди звалюють.Україна давно розраховує на допомогу та інвестиції  з впровадження сучасних технологій від інших країн, але позитивних прикладів дуже мало.

Так, зокрема Повноважний Посол України, голова ГО"Центр нових рішень" Костянтин Єлісєєв повідомив, що Японія розглядає питання про інвестування коштів в проекти з переробки сміття в ряді великих українських міст, а також — в будівництво мостів.Зараз Японія багато допомагає Україні, зокрема, інвестує в різні проекти, наприклад, в проект з будівництва очисних споруд недалеко від Києва.Проекти з переробки твердих побутових відходів японці вже реалізують у Дніпрі та Харкові.
"Зараз Японія розглядає питання інвестицій, наприклад, в переробку сміття в Україні, перш за все у великих українських містах. Вони визначили такі міста, як Київ, Одеса, Львів, Харків і ще кілька міст (і Миколаїв, мені здається) для того, щоб інвестувати в переробку сміття і з цього мати зиск, щоб і для України це був вигідний бізнес, на своїх прикладах. Крім того, Японія готова інвестувати в будівництво мостів в Україні", — зазначив Костянтин Єлісєєв.
"Зокрема, один з них, на мою думку, — будівництво моста в районі Миколаєва. Зараз є ідеї щодо будівництва певних розв'язок і мостів навколо Києва, в Запорізькій області, в Дніпрі...", — зазначив дипломат.

Похожие статьи:

ПроисшествияУ Японії через снігопади загинуло семеро людей

Образование и наукаВ індійському підручнику написали про атомний удар Японії по США

ОбществоВ Японії відкрили готель для жінок, які хочуть поплакати

Политические статьи6 глобальних наслідків вторгнення до Криму

Новости в мире​США розмістять в Японії два додаткових есмінця для захисту від КНДР

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети