Кабмін готує реформу податкової системи

1 сентября 2019
1709 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18854.jpg

Новий уряд України запланував на весну наступного року велику реформу податкової системи.Про це Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив у інтерв'ю представникам низки ЗМІ, текстову версію якого опублікувала Українська правда.
"Ми плануємо глибоку реформу податкової системи навесні. Це хибна практика і, як правило, її бути не повинно, коли в другому півріччі ти ускладнюєш податковий режим. Тобто спростити ти теоретично можеш, але ускладнювати – точно ні. Тому на весну ми готуємо податкову реформу, яка вступить у силу 1 січня 2021 року", — сказав він.
За його словами, нині в Україні несправедлива податкова система, спроєктована таким чином, що добросовісний платник податків програє.
Восени ж, зазначив глава уряду, головним завданням у цій сфері буде навести лад із адмініструванням податків.
"У нас для цього є пані Маркарова (міністр фінансів — ред.). Я вважаю, що вона хороший менеджер і порядна людина, і я дуже на це розраховую", — заявив Гончарук.
Він підкреслив, що нині спрощена система використовується нечесними ділками для того, щоб відмивати контрабанду. "Коли в державі ти не можеш прослідкувати походження продукту, то ти не можеш забезпечити рівень безпеки, ти не можеш захистити споживача. Так не повинно бути. У нормальній країні IPhone на розкладці ви не купите", — наголосив Прем'єр-міністр.
Водночас, він не став говорити про конкретну модель, яку буде запропоновано. "Але ми будемо виходити з того, що спрощеною має бути вся країна. Оподаткування має бути таким простим, щоб воно не було обтяжливим ні для кого", — заявив керівник нового уряду.

Похожие статьи:

ЭкономикаЩо буде з пенсіями?

РелизыВР принята пенсионная реформа Гройсмана.Основные положения

Малый и средний бизнес в УкраинеКогда заканчиваются деньги, начинаются реформы

Новости Украины«Твои новые спасатели» или реформа Пожарной инспекции.

Новости ПолитикиКонституционный Суд Украины подлежит реорганизации

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети