Коломойський пропонує Зеленському оголосити дефолт в Україні

26 мая 2019
813 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18600.jpg

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що Україна не повинна боятися відмовити Міжнародному валютному фонду у виплаті зовнішних боргів та вчинити за прикладом Греції, яка в 2015 році вирішила не повертати кредиторам істотну суму запозичень.

Бізнесмен відзначив, що в поточному році платежі України за кредитами досягнуть максимуму, а українці нібито втомилися від правил, які нав’язують країні міжнародні партнери.

В якості доказу втоми українців Коломойський назвав обрання шоумена Володимира Зеленського главою держави.Коломойський припустив, що якщо новообраний президент України слухатиме західні країни, то він закінчить падінням довіри жителів країни.

“У нього будуть такі ж рейтинги — 5, 10, 15 замість 73 відсотків”, — висловив упевненість Коломойський.

Також Коломойський зазначив, що для уникнення дефолту Сполучені Штати Америки та країни Євросоюзу повинні списати зовнішній борг країни в якості компенсації збитків, завданих Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники Міжнародного валютного фонду вирішили не переглядати програму співпраці з Україною з причин розпуску парламенту і деяких кадрових призначень в Адміністрації президента.

Пізніше президент Володимир Зеленський зустрівся з головою Національного банку Яковом Смолієм, з яким обговорив питання подальшої співпраці з Міжнародним валютним фондом.Нагадаємо також, що особистий адвокат українського олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан очолив АП.

Крім того  Ігор Коломойський заявив, що наразі він консультує новий всеукраїнський політичний проект, який створюється для участі в виборах до Верховної Ради. За словами олігарха, після прильоту в Україну він зустрічається з лідером партії “Відродження” Віталієм Хомутинником і бізнесменом Павлом Фуксом.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети