Куди йдемо. Україна,маючи великомасштабні агроресурси, закуповує європейської свинини в 19 разів більше від експорту

23 мая 2019
500 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18594.jpg

Україна славиться неофіційним символом нашої країни, який визнаний у всьому світі.Ним  вважається свиня, що дає відомий національний продукт — сало. Однак, виявляється, останнім часом в Україні виникли серйозні проблеми з виробництвом свинини, пов'язані з її високою ціною. Аж до того, що наша країна змушена імпортувати це м'ясо.Експерти розповіли, що вирощувати свиней в Україні стало дорожче, ніж в Європі. Фахівці вважають, що країна ризикує втратити дві третини свинокомплексів. На вирощування однієї тварини потрібно кілька років, а прибуток ледве покриває витрати: Тому за останні роки Україна нарощує тенденцію закупок дешевої європейської свинини.За інформацією Державної фіскальндї служби, з січня по квітень цього року Україна закупила за кордоном значно більше свинини, ніж експортувала. Так, за перші чотири місяці року було імпортовано 9 100 тонн цього виду м’яса на суму 16,8 млн доларів США.

Експортовано свинини було у 19 разів менше – всього 480 тонн на суму близько 1 млн доларів. Найбільше м’яса свиней вітчизняні виробники продали до В’єтнаму. У цю країну за чотири місяці експортували майже 208 тонн продукту на суму 457 тис доларів. На другому місці – Об’єднані Арабські Емірати (115,5 тонн на 254 тис. доларів), а на третьому – Гонконг (99,6 тонн на 219 тис. доларів).

Що ж до того, звідки Україна ввозить найбільше свинини, то тут, як і раніше, на першому місці Польща – за чотири місяці з сусідньої країни було імпортовано 5 тис. тонн м’яса на суму 9,3 млн доларів. Також достатньо багато свинини завозять з Німеччини (1,7 тис. тонн на суму 3,1 млн доларів) та Нідерланди (0,8 тис. тонн на суму 2,8 млн доларів).Як не дивно, навіть острівна морська країна Данія продає Україні свинини більше, ніж експортує Україна.

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети