Міністерство фінансів передало Кабміну 100% акцій державного Приватбанку

28 ноября 2019
979 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19045.jpg

Міністерство фінансів переписав 100% акцій державного Приватбанку на Кабінет міністрів, повідомляє Finbalance з посиланням на Нацбанк. Якщо станом на 1 січня 2019 го власником банку було визначено державу в особі Мінфіну, то 25 вересня — вже Кабміну. При цьому уряд також володіє 100% акцій державних Ощадбанку і Укрексімбанку. У той же час Мінфіну належать 94,94% паперів Укргазбанку.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд (МВФ) висунув умови, згідно з якими Україна повинна заборонити повернення націоналізованих банків колишнім власникам, маючи на увазі в першу чергу Приватбанк і його екс-власника, олігарха Ігоря Коломойського. Таким чином, найближчим часом може бути прийнятий відповідний закон або зміни до чинного законодавства.
Про подібне повідомляв також екс-нардеп Сергій Лещенко. За його словами, МВФ висунув нову вимогу до української влади з метою упевнитися, що Приватбанк не буде денаціоналізуватися на користь олігарха. І додав, що парламенту доведеться дійсно поспішити, оскільки прийняти закон необхідно до того часу, як в МВФ почнуться канікули. Тобто до католицького Різдва.

Похожие статьи:

ЭкономикаПриватБанку настав кінець

Новости УкраиныЧерговий банк обмежив зняття готівки з карт

Новости ПреступностиСотрудники ПриватБанка украли из бюджета 19 млрд. гривен

Новости ЭкономикиГонтарева:Приватбанк исполняет все требования Нацбанка Украины

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети