Митниця не виконала план в травні на близько 3 млрд гривень, - Мінфін

21 июня 2020
4456 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19493.jpg

Державна митна служба не виконала план по доходах  в травні на майже 3 мільярди гривень. При цьому в Міністерстві фінансів очікують збільшення доходів митниці на 15-20%.

Про це в інтерв'ю Mind повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.За його словами, нинішній рівень доходів на митниці не є достатнім.«Ми не виконали план в травні — близько 3 млрд грн, але робота йде. Наші очікування — підвищити доходи митниці на 15-20% », — сказав Марченко.Для цього  Марченко дав доручення Митній службі розробити механізм випадкової ротації на постах, що дозволить зменшити кількість випадків контрабанди. Марченко пояснив, що причиною невиконання плану в квітні-травні було фактична відсутність імпорту; при цьому зараз вже звільнено близько 50% керівників регіональних митниць.

При цьому в Мінфіні називають боротьбу з контрабандою і ліквідацію тіньових схем, основним пріоритетом для збільшення доходів до держбюджету.

Також повідомлялося, що керівників митної та фіскальної служб можуть звільнити, якщо вони не зможуть збільшити планові надходження до бюджету.

 

Похожие статьи:

Политические статьиПлан Путіна в Україні провалився з тріском

Политические статьиЕвропейская пресса опубликовала планы Путина

ОбществоРосіяни в паніці

Политические статьиЄС хоче блокувати ЗМІ в Росії

Политические статьиПлан отторжения Россией ряда территорий Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети