У Нікополі запрацювала найпотужніша сонячна електростанція в Україні

20 апреля 2019
617 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18527.jpg

19 квітня у  Нікополі Дніпропетровської області  офіційно введена в дію потужна  сонячна електростанція (СЕС). Її побудували енергетичний холдинг України ДТЕК і китайська компанія China Machinery Engineering Corporation.Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

Нікопольська СЕС має проектну потужність 200 МВт, що робить її найбільшою СЕС в Україні та однією з трьох найбільших СЕС в Європі.Її потужності вистачить, щоб забезпечити електроенергією 150 тисяч домогосподарств.На площі 400 гектарів  поблизу села Старозаводське Нікопольського району на  ділянці колишнього рудного кар’єру, встановлені 750 тисяч сонячних батарей.Сонячну електростанцію звели менше ніж за рік.

“Над проектом працювали понад 1600 українських та китайських інженерів і будівельників. В основі – передові обладнання та системи контролю СЕС”, – наголосив президент компанії СМЕС Хань Сао Дзюнь.Будівництво нової СЕС обійшлося в 230 млн євро. За інформацією "Сіньхуа", близько 60% від цієї суми були залучені в якості інвестицій з Китаю.

Нагадаємо, 2018 рік став рекордним за темпами встановлення нових потужностей, що генерують "зелену" електроенергію, оскільки зокрема в країні з'явилось 163 сонячних електростанцій (СЕС).

 

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети