У Росії збанкрутували 3 тисячі компаній

19 июня 2019
774 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18673.jpg

Число російських компаній, які визнали себе неплатоспроможними, знову почала зростати в першому кварталі, а по окремих галузях наблизилося до максимумів, показаним на піку кризи в 2015 році.

Про це повідомляє Finanz.За січень-березень банкрутами визнали себе 2927 юридичних осіб. Це на 403 компанії, або 15,9% більше, ніж за той же період минулого року.

Найгірший стан справ в секторі комерційних послуг, який більше за інших зав'язаний на кінцевий попит споживачів. За підсумками кварталу 572 компанії галузі стали банкрутами, повторивши історичний рекорд початку 2015 року.

Кількість банкрутств в будівництві зросла на 35% рік до року — неплатоспроможними визнали себе 587 підприємств (проти 434 рік тому).

У машинобудуванні рівень банкрутств для першого кварталу і зовсім став рекордним з 2010 року, випливає з даних ЦМАКП, 82 юрособи пішли з ринку проти 38 рік тому.

На думку Юлії Литовцева, партнера "Пепеляєв Груп", планомірне зростання числа банкрутств відображає інфляцію і кризу неплатежів.

«Банки, відчуваючи проблеми з ліквідністю, все активніше використовують банкрутство для повернення коштів неплатників», — зазначає експерт.

Ще одна причина зростання — відкладений ефект зачистки банківського сектора, відзначає партнер BGP Litigation Сергій Лісін. Після кожної санації або відкликання ліцензії, за його словами, відбувається 50-100 нових корпоративних банкрутств.

Похожие статьи:

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети