Україна завершила опалювальний сезон з рекордними обсягами газу

12 апреля 2020
911 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19368.jpg

Станом на 31 березня 2020 року в українських підземних сховищах газу (ПСГ) знаходилося 15,9 млрд кубометрів природного газу.Як повідомляє прес-служба "Укртрансгазу", це один з найвищих показників наповненості українських сховищ газу на кінець березня за останні десять років.Наприклад, 31 березня 2019 року в ПСГ України зберігалося 8,8 млрд кубометрів.

При цьому, в 2020 році 1,6 млрд кубометрів газу знаходиться в режимі "Митний склад" (1 095 днів без обкладання митними платежами). Цією послугою зараз активно користуються трейдери як з України, так і з інших європейських країн і США.

Нинішній високий рівень наповнення ПСГ обумовлено низкою факторів:

— накопичення рекордно високих обсягів природного газу в ПСГ в сезон закачування-2019 — 21,8 млрд кубометрів;

— невисокий рівень відбору газу протягом опалювального сезону 2019/2020 за теплу зиму — 6,06 млрд кубометрів. У минулому сезоні ця цифра дорівнювала 8,5 млрд кубометрів;
— початок сезону закачки розпочато раніше, ніж в минулому році: в цьому році — в березні, а в минулому році — в квітні.

У компанії додали, що пандемія COVID-19 не вплинуло на роботу українських ПСГ.

"На сьогодні всі підземні сховища газу працюють в штатному режимі. Зобов'язання перед клієнтами виконуються в повному обсязі. Щоб протистояти поширенню вірусу COVID-19 і зберегти здоров'я наших співробітників, ми перевели частину колективу на віддалену роботу. Тих, хто залишається на робочих місцях, забезпечуємо додатковими засобами захисту та дезінфекції ", — розповів генеральний директор АТ" Укртрансгаз "Сергій Алексєєнко.

Нагадаємо, з 1 листопада 2019 року Україна почала відбір газу зі своїх підземних сховищ, обсяг якого склав 21 778,9 млн кубометрів.

Як відомо, Україна перед початком опалювального сезону закачала в свої сховища рекордний за 10 років об'єм газу. Зокрема, обсяги газу в ПСГ України станом 25 жовтня 2019 року досягли 21,6 млрд кубометрів.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети