Україна завершила опалювальний сезон з рекордними обсягами газу

12 апреля 2020
3697 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19368.jpg

Станом на 31 березня 2020 року в українських підземних сховищах газу (ПСГ) знаходилося 15,9 млрд кубометрів природного газу.Як повідомляє прес-служба "Укртрансгазу", це один з найвищих показників наповненості українських сховищ газу на кінець березня за останні десять років.Наприклад, 31 березня 2019 року в ПСГ України зберігалося 8,8 млрд кубометрів.

При цьому, в 2020 році 1,6 млрд кубометрів газу знаходиться в режимі "Митний склад" (1 095 днів без обкладання митними платежами). Цією послугою зараз активно користуються трейдери як з України, так і з інших європейських країн і США.

Нинішній високий рівень наповнення ПСГ обумовлено низкою факторів:

— накопичення рекордно високих обсягів природного газу в ПСГ в сезон закачування-2019 — 21,8 млрд кубометрів;

— невисокий рівень відбору газу протягом опалювального сезону 2019/2020 за теплу зиму — 6,06 млрд кубометрів. У минулому сезоні ця цифра дорівнювала 8,5 млрд кубометрів;
— початок сезону закачки розпочато раніше, ніж в минулому році: в цьому році — в березні, а в минулому році — в квітні.

У компанії додали, що пандемія COVID-19 не вплинуло на роботу українських ПСГ.

"На сьогодні всі підземні сховища газу працюють в штатному режимі. Зобов'язання перед клієнтами виконуються в повному обсязі. Щоб протистояти поширенню вірусу COVID-19 і зберегти здоров'я наших співробітників, ми перевели частину колективу на віддалену роботу. Тих, хто залишається на робочих місцях, забезпечуємо додатковими засобами захисту та дезінфекції ", — розповів генеральний директор АТ" Укртрансгаз "Сергій Алексєєнко.

Нагадаємо, з 1 листопада 2019 року Україна почала відбір газу зі своїх підземних сховищ, обсяг якого склав 21 778,9 млн кубометрів.

Як відомо, Україна перед початком опалювального сезону закачала в свої сховища рекордний за 10 років об'єм газу. Зокрема, обсяги газу в ПСГ України станом 25 жовтня 2019 року досягли 21,6 млрд кубометрів.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети