В Україні дешевшає газ для споживачів

24 марта 2020
1084 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19320.jpg

В Україні оптова ціна на газ для побутових цілей в березні складе 3400 грн за тисячу кубометрів без урахування ПДВ, транспортування і націнки газзбутів. Це на 14% менше, ніж в лютому, повідомляє прес-служба уряду.

Це свідчить про те, що впаде ціна і для звичайних споживачів — на 9-13%, якщо порівнювати з лютим 2020 року.

"Нафтогаз вибрав найменшу індикативну ціну з двох можливих опцій: розрахованої за постановою Кабміну і середньозваженої ціни переможців за результатами торгів на поставку газу Оператору ГТС", — йдеться в повідомленні уряду.

Прес-служба Нафтогазу повідомила також, що "ціна газу від Нафтогазу становитиме 3,4 грн/кубометр без врахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами.В платіжці за газ ви маєте побачите ціну 4,3 грн/кубометр. Це зниження на 14% порівняно з лютим і найнижча ціна з 2016 року".

Водночас у "Нафтогазі" зазначають, що згідно урядових правил НАК не постачає газ напряму населенню, окрім Кіровоградської обл. "Сподіваємось, приватні постачальники скоригують свою ціну відповідно ринковому зниженню і вона не буде перевищувати 4,3 грн/куб."

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети