Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу

11 апреля 2015
3659 просмотров Голосов: 0 Автор:Oleg
article8233.jpg

4-6 квітня 2015 року у м. Чернівці відбувся триденний тренінг «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу» за участю молоді чотирьох регіонів України: Харківської, Одеської, Донецької та Чернівецької областей. На заході була присутня представниця ГО «Соціальний кризовий центр» Преображенська Вікторія. Зустріч була організована ГО «Молодіжна альтернатива» з метою встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України, руйнації стереотипів у сприйнятті один одного, формування простору, де можна почути думки учасників з різних областей та виробити спільне бачення вирішення конфліктів сучасної України, обміну досвідом у громадській діяльності, навчання учасників впливати на владу, змушувати владу чути громаду, встановлення тісних контактів між активною молоддю задля розбудови цілісної суверенної України.

Під час інтерактивних тренінгів із використанням активних методик та практик учасники здобули нові знання та навички щодо встановлення комунікацій, використання та подолання стереотипів, розпізнання маніпуляцій, подолання конфліктів. Також були зроблені спроби щодо створення громадських ініціатив з метою участі в житті громади та контролю влади. Приємний сюрпризом стала зустріч з секретарем Чернівецької міський ради. Всі учасники мали змогу поставити будь-які запитання і отримати відверту відповідь. На прес-конференцію завітали і представники ЗМІ Чернівців, які були дуже зацікавлені поспілкуватися з молоддю з інших регіонів нашої держави.

Наприкінці заходу були видані сертифікати учасникам. Всі запрошені повернулися додому з бажанням розповісти своїй громаді про здобуті знання, допомогти подолати стереотипи, які, нажаль, досі існують у суспільстві.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети