"Гепу в Допу, Харьков – в Европу": харків'яни вийшли на власний Євромайдан

18 декабря 2013
3070 просмотров Голосов: Автор:
article2021.jpg

 Напередодні опівдні біля пам'ятника Шевченку зібрався черговий харківський Евромайдан. На цей раз він став особливим - мітингувальників приїхали підтримати знамениті українські письменники, музиканти та громадські діячі брати Капранови.

Не встиг закінчитися мітинг проросійських і комуністичних організацій на площі Свободи, як біля пам'ятника Шевченку почали збиратися прихильники європейського шляху для України. Буквально за півгодини вони повністю заполонили майданчик. Практично у всіх були зав'язані стрічки, багато принесли з собою національні і європейські прапори, а також саморобні плакати.

Розповісти присутнім про останні київські події і підтримати їх "бойовий дух" приїхали відомі українські письменники, музиканти та просто громадські діячі брати Капранови. Також мітингувальників підтримували письменник і музикант Сергій Жадан, поет Артем Полежака. Багато тримали транспаранти з написами: "Захарченка на нари!" , "Єднаймося!", "За вашу и нашу свободу!".

Після цього акція продовжилася зачитуванням віршів, антиурядових анекдотів і просто цікавою музикою. У ході заходу організатори збирали гроші на компенсацію власникові спаленого автомобіля, в якому перевозили апаратуру для Евромайдану. Активісти підозрюють у підпалі харківську владу.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_gepu-v-dopu-harkov-v-evropu-harkiv-yani-vijshli-na-vlasnij-evromajdan/532463">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk