"Як почалася революція нам жити стало краще" — безпритульні про Євромайдан

18 декабря 2013
3707 просмотров Голосов: Автор:
article2053.jpg

 З початком мітингу на столичному Майдані Незалежності життя безпритульних у Києві покращилося. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів безпритульний Володимир Павленко. До Києва він приїхав з міста Біла Церква.

"Як почалася революція, нам стало жити краще. А як Янукович піде у відставку — стане ще краще", — сказав він.

 


 
Фото: Сергей Старостенко
 

 

Зараз безпритульні збираються в підземному переході біля метро Майдан Незалежності. Під стінами вони розкладають свої речі: ковдри, пледи і теплі куртки. 17 грудня близько 15.00 тут спали 5 безпритульних.

 


 
Фото: Сергей Старостенко
 

 

"В КМДА і Будинок профспілок, де знаходять штаби революції, нас не пускають. На вході просять показати документи. А які документи можуть бути в бездомних? Я свій паспорт згубив два роки тому на вокзалі. Досі не поновив, бо грошей немає. Така ж ситуація майже в усіх бездомних", — розповів Володимир Павленко.

 

 
Фото: Сергей Старостенко
 

 

"То ми тепер, так би сказати, живемо в підземному переході. Міліція нас не ганяє, бо міліціонерів тут немає. Є лише охорона Євромайдану. Там хлопці нормальні, нас вони не чіпають", — додав він.

Також Павленко розповів, що харчуються безпритульні разом  із мітингувальниками.

 

 
Фото: Сергей Старостенко
 

 

"Їжі тут повно. Волонтери розносять людям чай, каву і бутерброди. От тільки за першими стравами доводиться стояти в черзі. Але то того варте. Такого смачного борщу, як на Майдані, ще ніколи не їв", — поділився безпритульний.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_yak-pochalasya-revolyuciya-nam-zhiti-stalo-krasche-bezpritulni-pro-evromajdan/532743">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk