"Мої брати в УПА також чекали, коли нам допоможе Європа" - підпільниця

12 декабря 2013
3478 просмотров Голосов: Автор:
article1953.jpg

 Колишня медсестра УПА 87-річна Лідія Романчук закликала протестувальників Євромайдану не сподіватися на допомогу з-за кордону. Нагадала, що УПА свого часу теж даремно чекали, коли їх підтримає Європа. Сьогодні стало відомо, що в Європейські комісії не розглядають застосування санкцій щодо українських посадовців.

"Діти мої, онуки мої!

Звертаюся до вас, бо це єдине, чим можу допомогти нашій землі, яка зараз у великій небезпеці.

Мені іде 88-ий, я була медсестрою УПА, в 1945-му заарештована НКВС, засуджена на 15 років каторги в Магаданських таборах. Я не маю сили вийти на Майдан і стати поруч з вами. Наше покоління вже відходить, так і не побачивши тієї справді незалежної України, за яку ми боролися, за яку погинули в криївках мої брати - 25-літній Іван та 16-літній Адам Ясені.

Але ви молоді, ви сильні!

Діти, зараз на вас пішли озброєні загони Беркуту, що є ганьбою для нашої країни і для гордого птаха, що не нападає уночі на беззахисних.

Стійте, діти, стійте твердо й витривало, бо ви є зараз єдиною надією нашою на кращу долю!

Не сподівайтеся на допомогу з-за кордону. Мої брати в УПА також чекали, коли нам допоможе Європа. А вони не допомогли... І тепер вони вичікують, не чують нашого крику про допомогу, бо вони не знають, з якими злочинцями при владі ми маємо справу.

Мусимо сподіватися тільки на себе.

Тримайтеся, діти, тримайтеся міцно, бо завтра може бути пізно.

Молюся за вас.

Слава кожному з вас, тих, хто зараз захищає серце Києва!

Лідія Романчук, медсестра Української Повстанської Армії, політв'язень".

Звернення опубліковане на сторінці у Fаcebook.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/history/_moji-brati-v-upa-takozh-chekali-koli-nam-dopomozhe-evropa-pidpilnicya/531553">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk