"Ощадбанк" та терористи. Бути чи не бути?

22 декабря 2014
3442 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6424.jpg

Ще в листопаді Кабмін прийняв рішення, яке підписав Петро Порошенко, згідно з яким відділення «Ощадбанку» мають переїхати з окупованого Донецьку та Луганську в більш спокійні регіони. Донецький філіал мав переїхати працювати в Краматорськ, Луганский – в Сєвєродонецьк.


І ось вже в грудні це рішення «Ощадбанк» виконав. Стало відомо, що Донецький філіал банку тепер працює в Краматорську, але що працівники банку залишили на окупованій території?

В ЗМІ просочилися факти, які вказують на те, що в будівлі банку залишилось 28716748 грн., 1226813 доларів, 99720 евро, 98 машин и 252 пістолета та автомата.


У відповідь на те, що банк покидає Донецьк, терористи захопили будівлю «Ощадбанку» разом зі сховищем, в якому і знаходились гроші. Бойовики присвоїли собі валюту та повідомили керівництву банку, що тепер всім цим майном будуть розпоряджатися виключно ДНРівці.

Та наразі з’явилася інформація, яка заперечує факт залишення грошей та майна на території, що контролюється бойовиками. А саме працівники «Ощадбанку» запевнили, що про всі дії, що пов’язані з функціонуванням банку на окупованій території відомо правоохоронним органам.

Що з цього правда, а що вигадка з’ясується з часом.

ukrop-ua.net

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУ Слов'янську на сході України захоплений райвідділ міліції. МВС вислало спецназ

Новости Украины​СБУ перехопила розмову терористів з московськими кураторами: «Малюйте, що за ДНР 100%» (ВІДЕО 18+)

Новости Политики​Донецькі терористи працюють за кримським сценарієм

Новости Украины​Луганські сепаратисти прийняли «конституцію» і обрали «голову» псевдореспубліки

Новости Украины​Спецпідрозділ « Ягуар» знищив понад 50 бойовиків (ВІДЕО)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk