Активісти масово прикрашають Євромайдан новорічними ялинками

20 декабря 2013
2936 просмотров Голосов: 0 Автор:vasylx
article2138.jpg

 На день святого Миколая, активісти масово почали прикрашати ялинки що ростуть на майдані Незалежності. Крім цього, метрові деревця у святкових гірляндах встановлюють біля наметів та будинку профспілок і прикрашають ними барикади.

Ялинки біля консерваторії прикрасили гірляндами, принесеними з дому іграшками та синьо-жовтими стрічками. Активісти, кажуть готуються до новорічних свят, бо готові залишатись на ЄвроМайдані до перемоги.

"Іграшки приніс з дому. Цього року вирішили не встановлювати ялинку вдома, тому пригодяться тут. Невеличкі сосни привезли волонтери, їх пожертвував один добродій. Хоч у нас і є революційна ялинка через яку і зібрався ЄвроМайдан, але хочеться і святкову,"- розповів киянин Олег Странніков.

Також, синьо-жовтими стрічками причепурили живі ялинки біля будівлі київської мерії, яка зараз є революційним штабом. Туди ж привезли двадцятиметрову ялинку з Фастова, її завтра мають встановити на Хрещатику.

Сьогодні ввечері привітати ЄвроМайдан завітав святий Миколай. Він разом з дітьми, понад пів години виступав на сцені
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_aktivisti-masovo-prikrashayut-evromajdan-novorichnimi-yalinkami/533113">Gazeta.ua</a>

 

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk