Братам Клюєвим не писано закони - навіть у Австрії?

23 января 2014
3141 просмотр Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article3221.jpg

.

Чи хотіли Клюєви заховати походження своїх грошей? Причини, які змусили їх знехтувати австрійським законом про банки, має встановити слідство у цій країні. Неподання правдивої інформації про себе фінансовій установі (обман) може бути складовою інших злочинів, таких як «відмивання коштів» чи «шахрайство».

Якщо цей обман визнають способом вчинення відмивання коштів чи шахрайства, то за ці злочини у випадку спричинення шкоди на суму понад 50 тисяч євро у Кримінальному кодексі Австрії передбачено покарання від 1 до 10 років позбавлення волі.

Про проведення розслідування щодо Клюєвих у Австрії непрямо підтвердили у посольстві цієї країни. «В Австрії існує закон про захист особистих даних. Ми не можемо розповсюджувати цю інформацію. Розслідування ведуться, але про ці розслідування у посольстві інформації немає», — сказав посол Вольф Дітріх Хайм.

Водночас невідомо, чи ці розслідування стосуються порушення Клюєвими австрійського закону про банки в частині відкриття рахунків у VorArlberg Landes- und Hypothekenbank AG, чи інших епізодів.

Цікаво, що на сайті компанії CEE Clean Economic Energy AG жодним словом не згадують про братів Клюєвих як її власників. Більше того, наприкінці минулого року українські активісти у Відні, готуючи пікетування офісу CEE Clean Economic Energy AG, отримали листа від юридичної компанії Baker & McKenzie про те, що згадана компанія не належить братам Клюєвим.

Насправді це не так, як випливає з ще одного документу, що потрапив у розпорядження «Української правди». Фірмою CEE Clean Economic Energy AG на 85 відсотків володіють підприємства створеної Клюєвими у Австрії групи «Slav», яку вони акціонували, але продовжують володіти контрольним пакетом статутного капіталу.

Водночас Клюєви у цій фірмі мають інших міноритарних акціонерів, які можуть навіть не здогадуватися, ким насправді є ці двоє братів у себе на батьківщині, що поступово захлинається у крові.

источник www.pravda.com.ua

Похожие статьи:

Новости УкраиныКличко в Адміністрації Президента домовляється з Клюєвим - джерело

Новости ПолитикиКлюев последним видел Януковича

Новости УкраиныКлюєв попросив опозицію дати команду припинити сутички

Новости УкраиныАрестован дом Клюевых

Новости ПолитикиКлюев: Для упрощения визового режима с ЕС надо принять два закона

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk