Церемонія нагородження волонтерськими відзнаками Народне визнання

25 июня 2015
7336 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article9326.jpg

27 червня 2015 року о 17 годині на озері «Крючок» у с. Крюківщина, Києво-Святошинського району, Київської області відбудеться Церемонія нагородження волонтерськими відзнаками «Народне визнання».

План заходу:

12:00 — поїздка побратимів до центрального клінічного шпиталю для нагородження Андрійчука Віктора Олеговича (боєць 11 бат., який отримав тяжке поранення (ампутована рука, розброблені нижні кінцівки) під час чергового обстрілу опорного пункту

з 15:30 до 16:30 — збір біля супермаркету Велика Кишеня (ст. м. Теремки) На автобусах будуть розміщені банери для орієнтування
17:00 — початок церемонії нагородження (під час церемонії будуть невеличкі приємні сюрпризи для наших гостей, тобто будемо робити невеличкі перерви)
19:30 — фуршет, в т.ч. і для преси з 20:30 до 22:30 буде курсувати маршрутне таксі до ст. м. Теремки.

96 днів запеклих боїв без зміни на передових позиціях.
96 діб наші мужні Герої день у день відбивали атаки ворога на опорному пункті «Шахта Бутовка», що розташований поблизу Донецького аеропорту.

Ми дуже багато говорили і чули історії про славнозвісних «Кіборгів», але Україна не знає імена Героїв, що 96 днів захищали наш спокій.

За 96 днів жоден з них не зламався і не покинув поле бою, не спустив стяг, а мужньо дивився ворогу в очі. Російські найманці їх боялись, як вогню. І не дарма. Російські найманці надовго запам'ятають бійців 11-го ОМПБ «Київська Русь».

Ми пам'ятаємо та шануємо наших Героїв. Саме тому було прийнято рішення про нагородження волонтерськими відзнаками 100 (бійців) найсміливіших, найсильніших та найвідважніших — НАШИХ ГЕРОЇВ.

Акредитація, та додаткова інформація про зустрічза телефоном:

+380997723573

Інформаційний портал ВРЕМЯ

Похожие статьи:

Туризм и путешествияЖемчужина Киевской области - целебное озеро Крючок

Новости Украинывоенном госпитале Одессы врачи принимают раненых бойцов АТО

ПроисшествияБоевики не дают эвакуировать мирное население в Славянске

Новости ПолитикиЗеленський почав нагороджувати за заслуги митрополитів Московської церкви

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети