Федеральна міграційна служба Росії буде депортувати українців з території Росії

28 октября 2015
3011 просмотров Голосов: 0 Автор:Роман Новицкий
article10807.jpg

Федеральна міграційа служба Росії нагадала українцям, які знаходяться на території Росії, що протягом місяця, починаючи з 1 листопада, необхідно звернутися в підрозділи ФМС для визначення свого правового статусу, інакше вони будуть депортовані.

До 30 листопада всім українцям, крім тих, хто приїхав із зони проведення антитерористичної операції, потрібно визначитися, чи залишаються вони в Росії або повертаються додому. У ФМС людям, які проживають на території РФ, нагадали, що термін тимчасового перебування в Росії для громадян України закінчується 31 жовтня.

«У цьому зв'язку з 1 по 30 листопада всім громадянам України, які знаходяться на території Російської Федерації, необхідно звернутися до підрозділу ФМС Росії для визначення свого правового статусу. Виняток зроблено для українських громадян, які прибули в екстреному масовому порядку з південно-східних областей України. Для них порядок перебування залишається колишнім- йдеться в повідомленні відомства.

У Росії заявили, що не потерплять більш на своїй території громадян з подвійним українським і російським громадянством, тому людям, які хочуть отримати громадянство РФ, необхідно відмовитися від українського.

Як пояснив нам юрист, громадянин, який ухиляється від виїзду після закінчення терміну перебування, вважається незаконно перебуваючим на території Росії. Згідно КоАП Росії, це тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів з адміністративним видворенням за межі Російської Федерації. При цьому багато людей купити патент просто не встигнуть: зібрати всю пачку документів до 30 листопада проблематично, тому вони змушені будуть покинути територію Росії

Похожие статьи:

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети