ГО Самопоміч згуртувала громадськість навколо Будинку творчості композиторів з метою його відродження

26 марта 2015
4312 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article7940.jpg

Відродимо культурну спадщину разом: Будинки, у яких народжували свої твори видатні українські композитори такі як Георгій Майборода, Андрій Штогаренко та інші, невдовзі відреставрують.

Ініціатором стали переселенці та біженці з Донбасу, які звернулись в об'єднання Самопоміч та отримали необхідну допомогу.

Першим кроком у відновленні будинку творчості «Ворзель», що належить до спілки композиторів України-стало проведення «толоки». Так, на території, прибрали сміття та розчистили від чагарників ділянку.

Метою заходу було не лише наведення ладу на території, а й об'єднання переселенців з окупованих територій, які на сьогодні проживають у санаторії «Перемога», в одну спільноту та залучення їх для подальшого утримання та розвитку музичного мистецтва. Серед них виявилось багато прихильників української музичної творчості.

Між іншим, активісти об'єднання Самопоміч вже неодноразово допомагали переселенцям, як з надання гуманітарної допомоги, так і з забезпечення житлом: нещодавно були переселені із санаторію «Україна» три сім'ї, яких неодноразово намагалось виселити керівництво санаторію і ставило неприйнятні умови для проживання. Зараз вони мають не лише дах над головою, а й опалення, світло, воду, і можливість приготувати собі їжу.


Похожие статьи:

БеспределНародный фронт объявил войну БПП и Самопомощь

Новости ОбществаВ Украинском Доме прошла конференция "Самопомощи"

Новости ОбществаСамопомощь Киево-Святошинского района организовала детские экскурсии в музей

Новости ПолитикиПІДСУМКИ РОБОТИ ФРАКЦІЇ «САМОПОМІЧ» ЗА СТО ДНІВ У РАДІ

Новости УкраиныВолонтеры от САМОПОМОЩЬ оказали помощь госпиталям в зоне АТО

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети