Крик українського народу!

24 июля 2014
4834 просмотра Голосов: 1 Автор:Dorozhnyj Viktor
article5303.jpg

Перш ніж воювати, треба подумати, чи є за що. За регіон, державні дотації якому йдуть до кишені Ахметова? Чи за мільярди Януковича, які нібито закопані десь під Слов'янськом? Та й чи потрібен Донбас Україні? Якщо і потрібен то Ренату Ахметову. А бюджету України він обходився в 1млрд $ дотацій щорічно, які потім перетворювалися на прибутки Ахметова. Так ми воюємо, виходить, за право дотувати прибутки Ахметова? І жертвуємо заради цього сотнями життів?

Невже мало загинуло українців — військових і простих людей, непричетних до бойових операцій? Мирних мешканців українських міст, сіл і містечок? Невже мало людей з іноземних держав знайшли свою смерть у нашому, колись такому безхмарному і спокійному небі?

Звичайно, ніхто нікого не звинувачує. Тут винних немає. Це світова трагедія. І якщо весь світ допустив це, доки МИ це терпітимемо? На власній, не чужій землі, де тепер проливається кров наших батьків, синів, братів і сестер… Стількох жертв, трагедій, безсонних ночей та материнських сліз не варто жодне селище на Донбасі.

Є печальна тенденція. Біженці з Донбасу їдуть у Київ, до Центральної та Правобережної України, навіть на Захід у пошуках кращого життя. А тим часом прості українські хлопці з того ж таки Києва, Львова і т.д. воюють на Сході за їхні міста. Чи справедливо це? Звісно, ні. Хотіли жити в Росії (ну не всі, але більшість) — то нехай тепер з нею і живуть. А не втікають, як щури з корабля. Росія мабуть забула, що вона відповідальна за тих, кого приручила.

Пан Порошенко!

Та віддайте ви цю територію росії-нехай тепер вона платить 1млрд $ дотацій Ахметову і несе відповідальність за все там відбувається, в

тому числі і за мародерство «ополченців» і їх знущання над мирними жителями. А всіх жителів, хто не хоче там залишатися приймемо

як біженців. І нехай настане мир і спокій на планеті. А то ще до третьої світової доведете, не дай Бог.

Досить воювати! Нам набридло гинути заради ваших амбіцій або вашої дурості, пан Порошенко! На Вашій совісті сотні смертей.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМіліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконним позбавленням волі Булатова

Новости ПолитикиОлександр Турчинов розпорядився «забезпечити охорону» Юлії Тимошенко, Михайлу Добкіну, Петру Порошенку

Новости ПолитикиС Украины запретили выпускать активистов Гриценко и Булатова

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk