Лікаря звільнили за чесний діагноз побитому на Банковій

11 декабря 2013
3364 просмотра Голосов: Автор:
article1900.jpg

 Лікаря швидкої допомоги Валентину Григор'єву з сьогоднішнього дня звільнили за те, що вона поставила чесний діагноз побитому силовиками на Банковій 23-річному Єгору Превірe. Це дозволило потерпілому не загриміти в СІЗО.

Про це йдеться в сюжеті "Вікна".

Звільнення - наказ головлікаря Лікарні швидкої допомоги Олександра Ткаченка.

"Я просто написала діагноз і те, що він потребує церебрально-відновного лікування. І все!" - говорить лікар столичної лікарні швидкої допомоги Валентина Григор'єва.

Вона - відомий в Україні психіатр. Спеціалізується на травмах голови, неодноразово витягала хворих "з того світу".

"Я знаю наслідки тяжких травм голови. Вони з часом стають абсолютними ідіотами і психічно хворими", - пояснює Валентина Григор'єва.

У залі суду заарештований на Банковій Єгор Превір постійно непритомнів. У результаті його забрала "швидка". Від побоїв на хлопцеві немає живого місця.

"Він при обстеженні двічі втрачав свідомість. Тобто травма голови, і плюс ніс поламаний. Це говорить про тяжкість травми голови. Але, напевно , не можна було писати, що потребує лікування, а кинути його в СІЗО" , - каже Валентина Григор'єва.

Її змусили написати заяву про звільнення і зібрати речі. Головний лікар звинувачує психіатра відразу у низці порушень .

На прохання журналістів прокоментувати ситуацію головлікар Ткаченко почав погрожувати зустріччю в суді.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_likarya-zvilnili-za-chesnij-diagnoz-pobitomu-na-bankovij/531351">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk