Лист загиблому сотнику

6 марта 2014
4164 просмотра Голосов: 0 Автор:ASS
article4093.jpg

І́гор І́горович Косте́нко (31 грудня1991, Зубрець20 лютого2014, Київ) — українськийжурналіст, студент-географ, активіст Євромайдану. Загинув під час протистояння на вулиці Інститутській.

Вранці 20 лютого Ігоря вбито під час протистояння в центрі Києва. Його тіло знайшли біля Жовтневого палацу (МЦКМ ФПУ) на вулиці Інститутській. В Ігоря влучили 2 кулі: одна — в голову, а інша — в груди. Окрім цього, в загиблого виявлені сильні переломи ніг.

Кос, як ти так? Боляче гадати через що ти пройшов.Лячно забути твій голос, очі, посмішку.Ти лицар, який закрив очі на страх і пішов вперед, бо так душа воліла.Тобі не треба було помирати щоб стати героєм, ти і так був ним.Ти ангел! Ми не пробачимо тим людям котри поклали руки на твою смерть.Ти обожнював футбол, сподіваюсь колись Карпати будуть чемпіонами, як ти і мріяв.Ігорчику, любий, я ніколи тебе не забуду! Не вибачайся за чорну стрічку, за те, що сльози течуть.Вибач, нас! За те що тонешь в нашому горі.Ти будеш дивитися на мене зверху – і усміхатися. Я не підведу… Ти великий лицар. Відважний і хоробрий.Вічна пам'ять!

Комментарии (3)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk