Лугандон и лугандонці

5 апреля 2015
5485 просмотров Голосов: 2 Автор:Dreamy
article8134.jpg

Маленьке карпатське містечко. Невеличке кафе, в якому вечеряють кілька компаній.

Один столик — святкує чийсь день народження, за другим сидить кілька самотніх дівчат, за третім четверо крутих пацанів, явно з донецько-луганського регіону.

Ціни в кафе, як завжди в Карпатах помірні, щоб не сказати занадто помірні. Коли питаєш чому так дешево — відповідь проста і людська: нам на життя хватає, а більше й не треба…

За донецьким столиком активно, пацани регочуть та розставляють «пальці», висять на телефонах і розказують своі враження від перебування в Карпатах: «Приезжайте сюда, тут класно. Эти дураки воюют, а их девки тут не е… е ходят. Море девок, приезжайте вместе будем оплодотворять...»

І все це розказують голосно, нічого не стісняючись та незважаючи на те, що їх чують всі люди в невеличкому кафе… А чого їм боятись, вони ж «круті» і їх тут четверо накачаних.

Як завжди, у спортивних штанях та чорних куртках…

Хто їм щось скаже, чи заборонить казати відверто те, що вони думають? Вони в Донецьку всіх «строіли» і плювали на закони, а тут їм і говорити ні з ким…

Та не витримали чоловіки, які були на святкуванні дня народження та запросили донецьких на свіже повітря поговорити. Розмова закінчилась повним фіаско лунандонців.

Побиті та нещасні вони згадали про закони та викликали міліцію. Слава Богу, що в Карпатах і міліція людяна та розумна. Розібралась у суті питання і відпустила захисників честі дівчат.

Виникає питання — чому ці лугандонці не на війні, чому не захищають свій рідний край, а «відпочивають» в Карпатах та «оплодотворяють» чужих дівчат? Чому їх сюди впустили? Якщо вони є окремою республікою ДНР-ЛНР, то хай собі і живуть там, де вони за свою незалежність проголосували!!! Треба було б депортувати всіх лугандонців на їх батьківщину. Хочуть жити окремо, хай живуть. І нехай в Україну їм буде дозволено приїхати тільки після отримання відповідної візи.

Пане Аваков!

Пане Порошенко!

Чому ви відправляєте на війну чоловіків з Закарпаття, навіть погрожуючи їм тюрьмою, а лугандонці вільно розїзджають по Україні замість того, щоб воювати?

Куди не глянеш — машини з лугандонськими номерами. І ведуть себе на дорогах так само як ті «крутелики» в кафе.

Чому б їх машини не спиняти та не відправляти прямо на передову??

Чи не прийшов час депортувати з України всіх прописаних на територіях ДНР-ЛНР? Міліція в цій пригоді діяла правильно і справедливо. Дяка їй і хвала. Але треба було б зробити ще краще- затримати тих чотирьох «крутеликів» лунандонського розливу та депортувати їх за місцем проживання в ДНР та ЛНР або в перші ряди АТО ( в залежності від їхніх переконань).

Якщо вони за Лугандон — то депортація прямо туди. Якщо вони за Україну — то прямо на передову, хай відвойовують свою землю, а не «оплодотворяють» жінок бійців АТО за їх спинами.

І всі пости ГАІ мали б затримувати машини з лугандонськими номерами та відправляти їх власників та пасажирів для дослідження питання — ти з ким? З Україною чи з Лугандоном?? Де твоя прописка? Чому ти тут, а не в рядах бійців АТО?

Похожие статьи:

Новости УкраиныВлада Луганська закликала городян не виходити з дому

ПроисшествияУ Лисичанську бойовики підірвали залізничний міст

ПроисшествияВзяли штурмом милицию Шахтерска

Новости Украины​Луганські сепаратисти прийняли «конституцію» і обрали «голову» псевдореспубліки

Новости УкраиныМэр города сдал всех ополченцев милиции

Комментарии 4

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети