Мінкульт на засіданні комітету Ради повторив погрози на адресу УГКЦ, - депутат

15 января 2014
3721 просмотр Голосов: 0 Автор:vasylx
article2914.jpg

Під час нинішнього засідання комітету Верховної Ради з питань культури і духовності представник Міністерства культури повторив ті самі погрози, про які йшлося у листі до глави УГКЦ.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат від «Батьківщини», член комітету з питань культури і духовності Олександр Бригинець.

«На засіданні комітету ВРУ з питань культури йде обговорення листа-погрози Мінкульту до УГКЦ. Щойно представник Мінкульту фактично повторив ті самі погрози. То ж заяви про те, що Мінкульт не планує тиск – це повна брехня. Схоже, Мінкульт, який став духовним Беркутом, треба теж пікетувати», - заявив Бригинець.

Він також додав: стало відомо, що «атака» Мінкульту на УГКЦ була здійснена за ініціативи СБУ.

«Всі церкви здійснюють служби на Майдані, але СБУ почало атаку виключно на греко-католиків. Я не греко-католик, але я обурений такими діями СБУ і їх підручних мінкультівців», - зазначив депутат.

Як повідомляв ZAXID.NET, у листі першого заступника міністра культури Тимофія Кохана до глави УГКЦ йдеться про те, що релігійна діяльність на майдані Незалежності в Києві, яку проводять представники Української греко-католицької церкви впродовж останніх місяців, і встановлення "молитовних наметів" порушують чинне законодавство про свободу совісті та релігійні організації. Через недотримання закону Мінкульт пригрозив УГКЦ порушити перед судом «питання про припинення діяльності відповідних релігійних організацій».

Похожие статьи:

Новости УкраиныОлександр Ткаченко очолив Міністерство культури та інформаційної політики

ОбществоМіжнародні експерти закликали Міністерство культури звільнити директора інституту культурної спадщини через корупцію і нищення пам'яток

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk