Машиніста, який розповів пасажирам чому замінували метро, зняли з рейсу

11 декабря 2013
4182 просмотра Голосов: Автор:
article1902.jpg

 Машиніста київського метро, який розповів правду про замінування, зняли з рейсу і, можливо, звільнять. Про це виданню LB.ua розповів один із співробітників метрополітену.

"З понеділка деякі машиністи Київського метрополітену оголошують людям під час рейсу про необхідність йти на акції протесту і не вірити офіційній інформації про замінування станцій метрополітену, так як "замінування" відбуваються для того, щоб розчистити Майдан", - повідав співробітник, який попросив не називати його ім'я.

За його словами, працівники метрополітену масово підтримують акції протесту, тому машиністи вирішили говорити правду пасажирам. Але сьогодні машиніста, який оголосив вранці, що станції Майдан Незалежності і Хрещатик закрили заради очищення Евромайдана, зняли з поїзда.

"До нього підійшов полковник міліції, запитав, навіщо він це говорить, після чого наскаржився керівництву. Машиніста зняли з рейсу. Думаю, звільнятимуть", - сказав співрозмовник виданню
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_mashinista-yakij-rozpoviv-pasazhiram-chomu-zaminuvali-metro-znyali-z-rejsu/531348">Gazeta.ua</a>
.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk