Молодь Закарпаття ставить завдання перед владою створити комунальний транспорт

21 июня 2014
6050 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5092.jpg

Активісти організації «Ударна молодь» долучилися до ініціативи моніторингу маршруток, яку започаткувала влада на прохання перевізників. Останні вимагають підвищити вартість проїзду в місті до 3 гривень. Жителі міста проти підвищення вартості проїзду, так як перевізники не виконали навіть попередніх обіцянок щодо покращення яксті руху.

«Графік руху маршруток відсутній, — каже пенсіонер Василь, — водії не хочуть брати пенсіонерів на свій рейс, нерідко грубіянять, мовчу про стан маршруток».

І це, кажуть активісти, далеко не остання проблема в місті.

Вони протягом кількох днів перевірили 3 маршрути та висунули до влади Ужгорода власні пропозиції із покращення якості перевезення.

«Взявши участь у моніторингу маршрутних транспортних засобів, — йдеться у зверненні голови УДАРної молоді Дениса Мана до керівництва міста, — в м.Ужгород (No14, No10, No21) ми пропонуємо звернути увагу на пропозиції, які нам вдалося зібрати у співпраці з водіями та пасажирами:

1.Ужгороду конче треба комунальний транспорт. Варто вже сьогодні розробляти стратегічний план впровадження цієї ідеї.

2.Моніторингу слід піддати всіх перевізників, кожен рейс, незалежно від того, чи це приватний перевізник із лоббі в міськраді, чи це АТП.

3.Навчити перевізників графіку, раз і назавжди. Для пасажирів це дуже важливо. Водії мають знати не просто інтервал руху і як вже потрапить в чергу, а чіткий графік.

4.Частина перевіряючих маршрути домовляється з водіями і „домальовує“ плачевність ситуації збільшенням пільговиків або зменшенням платників. Пропонуємо залучати до подальших моніторингів осіб, котрі не займатимуться таким «дописуванням» показників.

5. Перевізники у співпраці з міською владою мають запровадити обіцяні інновації для контролю за громадським транспортом, а вже тоді претендувати на підвищення вартості за проїзд, так як в попередні роки нічого суттєво покращено не було, а вартість виросла.

6. На зупинках має бути чіткий графік, а не обклеєна навколо стовпа листівка. Зупинки повинні бути обладнані відповідно до вимог техніки безпеки пасажирів.

7. Зобов’язати водіїв видавати квитки, або запровадити касові апарати, що дозволить оперативно реагувати на будь-які зміни у кількості пасажирів.

8. Запровадити інтенсивніший рух зранку та на завершення робочого дня. Крім того, просимо звернути увагу на необхідність запровадження так званих «студентських» маршрутів та протягом навчального року дати можливість купувати студентські проїзні багаторазові квитки. Також завчасно подбати про інтенсивність руху цих маршрутів.

9. Створити на основі Громадської ради комісію, у віданні якої знаходиться питання перевезення, спеціальну групу з наявністю посвідчення, яке дозволить періодично з’являтися для моніторингу на маршрутках.

Відслідкувати процес моніторингу активістів можна у соціальній мережі Фейсбук за тегом #УДАРмоніторингмаршруток

Похожие статьи:

Коммунальные предприятия​Комунальна сфера просить термінових змін

Туризм и путешествияСхід і Захід: дерево з сходу прижилося на Закарпатті

Коммунальные предприятия​Куди поділася комунальна служба Ужгорода?

Коммунальные предприятияВ Ужгороді стіни будинків обвалюються

Новости ПолитикиВ Ужгороді спалили машину мера

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk