На "альтернативному" майдані грають у футбол пляшками з-під горілки

13 декабря 2013
4149 просмотров Голосов: Автор:vasylx
article1973.jpg

 На "альтернативному" майдані грають у футбол пляшками з-під горілки. Про цеGazeta.ua розказав 46-річний Каміль Валетов, шахтар з Донецька, що зараз охороняє порядок на Євромайдані у Києві. Раніше чоловік служив в Афганістані.

"Позавчора ходив на "альтернативний" Майдан - поговорити з земляками, все ж таки сам з Донецька. Це була третя дня. Що бачу: стоять четверо молодих чоловіків, роздягнуті по пояс і п'яні. І порожньою пляшкою з-під горілки грають в футбол. Стало огидно, бажання поговорити зникло. А земляків тут багато зустрічаю. Зустрічався з шахтарями, яких після нічної зміни заганяли в автобуси і везли в Донецьк весь день стояти з прапорами. Говорив їх "керманичам": "Думаєте, проплатили, щоб людей привезли, то вони захищати вас будуть? Вони будуть бити вас разом з нами!".

Афганець впевнений, що люди з провладного мітингу зрештою приєднаються до Євромайдану.

"Чим більше їх привезуть, тим більше їх буде разом з нами. Ми все витримаємо. Бо нам ніхто не платив, щоб ми сюди приїхали. І людям, що приносять сюди їжу, теж ніхто не платить. Знаєте, два дні тому хтось тут загубив гаманець - там була нормальна сума, купа кредиток. Ніхто не взяв ні копійки - оголосили зі сцени, знайшли хазяїна. І таких випадків - безліч. Оці, що під Верховною Радою п'ють, приходять сюди їсти. Всі знають, хто вони і де - і все одно годують. Бо це - також наші, українці. Єдине, що може б їм підлікуватися від алкоголізму. А декому - трошки і від недоумкуватості. Але впораємося з усім - тільки щоб усі разом. Сьогодні близько десятої ранку заліз на міст біля "Глобусу". Зазвичай в такий час тут не більше п'яти тисяч людей, а тут - навала. Йдуть з усіх боків. Міць!", - підсумував чоловік.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_na-alternativnomu-majdani-grayut-u-futbol-plyashkami-z-pid-gorilki/531901">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk