На Євромайдані прапор Севастополя прижився біля прапора українських націоналістів

12 декабря 2013
3613 просмотров Голосов: Автор:
article1942.jpg

Прапор Севастополя з'явився на Евромайдане разом з прапорами УПА та символікою правих українських партій. Севастопільський прапор розгорнули активісти УРП "Собор" - він встановлений на одному з наметів, розбитих на площі, передає кореспондент "Нового Регіону".

Примітно також, що кілька днів на вході до прес-центру опозиційного штабу в Будинку профспілок стоїть табличка з українським тризубом і написом "Севастополь". Її намалював для участі в мітингу один із активістів "УДАРу", який прибув з Криму, а потім залишив у штабі. З тих пір плакат стоїть тут, і його ніхто не прибирає.

"Якщо взяти цей плакат і вийти на Майдан, тут же пропонують безкоштовно пригостити", - сміючись , розповів "Новому Регіону" Дмитро Білоцерківець, голова молодіжного крила партії Віталія Кличка.

Раніше повідомлялося, що 7 грудня у Сімферополі на центральному майдані перед будинком кримського уряду близько 500 кримчан провели мітинг на підтримку євроінтеграції українського народу. Мітингувальники здійснили ходу вулицями Горького та Пушкіна до представництва Президента України в Криму, де провели свій мітинг. Під час ходи лунали гасла "Крим це Європа!", "Зека геть!", "Банду геть!". Учасники події співали Гімн України та тримали українські прапори, а також прапори Євросоюзу та АР Крим
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_na-evromajdani-prapor-sevastopolya-prizhivsya-bilya-prapora-ukrajinskih-nacional/531485">Gazeta.ua</a>
.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk