НОВИЙ ПРОЕКТ "WOWKIDS"

22 сентября 2015
2983 просмотра Голосов: 0 Автор:Dreamy
article10374.jpg

БО “Погляд” починає новий освітній проект для вихованців та працівників дитбудинків “WOWkids”!

WOWkids – соціально-освітній проект, модель альтернативної освіти для дитячого будинку. Проект допоможе вихованцям розкрити та розвивати таланти, проведе окемий захоплюючий курс профорієнтації, аби допомогти їм в складному питанню: “Ким мені бути чи не бути?”

Проект створює модель альтернативної освіти, допоміжну складову традиційної освіти.
Мета проекту – розширення кругозору дітей, позбавлених батьківської опіки (сироти, вихованці дитячих будинків), розкрити та розвинути їх інтелектуальні та творчі потенціали, відкрити можливості для отримання якісної освіти, підвищення їх шансів для скорого потрапляння в майбутню сім’ю. Другою метою проекту є стимулювання зацікавленості громадян питанням розвитку дітей в дитбудинках зокрема, та залучення зацікавлених і активних членів суспільства до проекту аби ця модель працювала в якомога більшій кількості дитбудинків. Задачею проекту є познайомити дітей з різноманітними сферами діяльності, для підтримки їх з питанням профорієнтації і захопленнями.


Проект має місце для побажань самих дітей щодо предметів. Компенсувати недостачу традиційної освіти: приділятиметься особлива увага етиці, моралі, духовного розвитку, відносинам між людьми, між людиною та природою, пізнанню себе, світу та себе в світі. Ця програма зітре ті кордони, що роками будувалися між світами: дітей сиріт та «нормальних» людей. Проект спрямований на допомогу дітям стати впевненими в собі і в своїх силах, дати їм зрозуміти, що вони не залишена суспільством група людей, а і є тим самим суспільством (це ми маємо донести як до дітей, так і до інших членів нашого з вами суспільства), надихнути та вмотивувати дітей діяти, робити, вигадувати своє, власне, реалізовувати. І проект, власне, бере на себе завдання підтримати, допомогти реалізувати все вигадане дітьми, що спрямоване на розвиток.
Ми долучаємо до процесу створення та реалізації всі бажаючі компанії, громадські та молодіжні організації. Чим більше нас буде, тим результативнішою буде ініціатива. Ми пропонуємо Вам, підтримати наш проект і стати нашим рівноправним партнером.
І хоч ми докладаємо всіх зусиль, аби заощадити кошти партнерськими співпрацями, проект все одно потребує фінансової підтримки для повноцінного його втілення у життя та його адекватне функціонування. Як вдячність за плідну сумлінну працю наших спікерів, ми компенсуємо їм витрати на дорогу до і з дитбудинку, так як до наших вихованців лежить довгий шлях у самісінький куточок Київської області.
Автором та ідейним вдохновителем проекту є Раїса Кадирова.

Похожие статьи:

Новости КультурыФестиваль «Мечте навстречу» объявил набор юных участников

БлаготворительностьСміх дитини – найкраща подяка для нас

Образование и наукаВІТАЄМО ЧАРІВНИХ ЖІНОК - ВОЛОНТЕРІВ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Новости Общества600 ПАСХАЛЬНЫХ СУВЕНИРОВ «HAND MADE» ОТ ВОСПИТАННИКОВ ДЕТСКИХ ДОМОВ

БлаготворительностьШанс на життя

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети