Один день з народним депутатом

8 июля 2014
3775 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5236.jpg

 

 
Найкрутіший мульти-фестиваль Закарпаття і всієї України «Студреспубліка 2014» стартував. Цього року найінтелектуальніша гра ОДГ винесена за рамки фестивалю, і розпочинається днем раніше. Сьогодні до бази відпочинку заїхало понад 15 учасників.
ОДГ – це інтелектуальна гра, в рамках якої шукають максимум варіантів рішення поставленої проблеми. Організатори фестивалю вирішили взяти за основу тему «Ефективне місцеве самоврядування». 
 
Куратор заходу Денис МАН поділив учасників напочатку на три групи: наукову, раціональну та творчу.
 
 
Учасники відвідали 5 сесій. Кожна з сесій принесла учаснику відповідну кількість балів.
 
Експертами сьогоднішнього дня стали поважні гості: народні депутати Сергій Мошак та Валерій Пацкан, депутат Ужгородської міської ради Ростислав Буланов, проректор УжНУ Федір Шандор, голова Перечинської районної ради Анатолій Перцев та громадський активіст Андрій Риба.
 
 
 
Така кількість експертів змушувала учасників плідно готуватись та робити презентації своїх думок максимально інформативними та результативними. 
 
На напрямок «Досвід країн» Сергій Мошак зауважив, що будь-який досвід іноземних країн потрібно співставляти з нашими умовами та нашим менталітетом.Валерію Пацкану випала можливість оцінювати індивідуальні есе кожного з учасників на тему «Україна — ідеальна країна. Модель розвитку територіальної громади». Наприкінці даної сесії депутат подякував кожному доповідаючому за виявлений креативний підхід та неординарне вирішення поставленої задачі.
 
 
Наприкінці дня учасники ОДГ отримали завдання від місцевого депутата: розібрати проекти рішень, що будуть висуватись в найближчу сесію Ужгородської міської ради, і дати своє бачення голосування за те чи інше рішення.
 
 
Отже, попереду в учасників ще плідна ніч, а вже завтра ми зможемо дізнатись хто ж саме став переможцем ОДГ та отримає спеціальний приз від народного депутата Валерія Пацкана — «Один день роботи з народним депутатом».
 

Похожие статьи:

Коммунальные предприятия​Куди поділася комунальна служба Ужгорода?

Новости ПолитикиВ Ужгороді спалили машину мера

Туризм и путешествияСхід і Захід: дерево з сходу прижилося на Закарпатті

Коммунальные предприятия​Комунальна сфера просить термінових змін

Коммунальные предприятияВ Ужгороді стіни будинків обвалюються

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети