Ольга Фреймут полюбляє фастфуд?

13 августа 2015
2355 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article10080.jpg

Українська телеведуча Ольга Фреймут грубо порушила правила дорожнього руху, запаркувавши свій автомобіль на тротуарі. Сама телеведуча, відома своїм телеобразом прискіпливого «ревізора», заявила ZAXID.NET, що правил вона не порушувала, бо паркувалась лише на кілька хвилин і взагалі вона – «водій з 15-річним стажем».

Про інцидент повідомила у Facebook львів’янка Марта Турецька.

Вийшла собі пообідати в районі Привокзальної, перехрестя вулиць Стороженка і Чоловського. Дивлюсь на тротуарі стоїть припаркований Range Rover. Підійшла. За кермом панянка в сонячних окулярах і з мініатюрною чіхуахуа. Я зробила зауваження. У відповідь стандартні авихтотака, ‪#‎адеямаюстати‬", і на кінець «включу аварійку, так краще?». Після чого пані пішла по справах.

Ну я взялася фотографувати, прибігає власниця і — увага! — фраза, від якої я зареготала і трохи розгубилася: «Може хочете селфі з селебріті»?

Вибачайте, пані Оля Фреймут, не впізнала. Вітаю у Львові.

Ольга Фреймут підтвердила, що запаркувала автомобіль на тротуарі, однак не вважає це грубим порушенням, оскільки не знайшла поруч місця для парковки.

Автомобіль Ольги Фреймут на тротуарі вул. Чоловського у Львові

«Машина була залишена на аварійці, бо в районі Стороженка не було місця для парковки. Я паркувалась на аварійці, тому що кожна людина має право на аварійну зупинку. Машину ніхто не залишав, з неї не виходили моя мама та похресниця. Я не вважаю, що хтось грубо порушив правила, бо я вже водій з 15-річним стажем», – заявила ZAXID.NET Ольга Фреймут.

Відразу ж після коментаря Ольги Фреймут на ZAXID.NET зателефонували представники прес-служби телеканалу «1+1» з проханням про офіційне узгодження коментаря телеведучої, яка вважається «обличчям» телеканалу.

Телеведуча, яка відома своїм прискіпливим ставленням до будь-яких порушень у сфері послуг, уже не вперше потрапляє у ситуацію, коли порушує ПДР. Наприклад, у лютому 2014 року журналісти зафіксували, як Фреймут у Києві проїхала на своєму Range Rover під заборонний знак.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВзгляд на бургер изнутри

Продукты питанияАмериканці починають боротись із ожирінням

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети