Посилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

20 февраля 2015
10598 просмотров Голосов: 1 Автор:Kovel
article7463.jpg

Міліція посилить перевірку реєстрації українців за місцем проживання. Про це, як повідомляєУНН, йдеться в Указі про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 січня 2015 року “Про надзвичайні заходи протидії російській загрозі та проявам тероризму, підтримуваним Російською Федерацією”.

“МВС повинно невідкладно посилити контроль за додержанням порядку реєстрації місця проживання та місця перебування громадян України, іноземців та осіб без громадянства”, — йдеться у документі.

Нагадаємо, в Україні відповідно до закону реєстрація місця проживання чи місця перебування особи означає внесення відомостей про місце проживання або місце перебування із зазначенням адреси житла особи одного або адреси спеціалізованого соціального установи, установи соціального обслуговування та соціального захисту.

Документи, в які вносяться відомості про місце проживання і місце перебування особи — паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення на постійне проживання, посвідки на проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україну.

Законом, зокрема, встановлено, що громадянин України, іноземець або особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживає в Україні, зобов’язані протягом 10 днів після прибуття на нове місце проживання зареєструвати місце проживання.
Реєстрація в документі розглядається як платна послуга, яка надається державою (при реєстрації місця проживання необхідно пред’явити квитанцію про сплату державного мита).

Реєстрація місця проживання здійснюється в день надання особою документів.

Похожие статьи:

ЭкономикаДуже скоро українці почнуть платити податки по-європейськи

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети