Реальні цифри втрат сил АТО в Дебальцевських подіях

20 февраля 2015
6123 просмотра Голосов: 0 Автор:Kovel
article7462.jpg

У ході цієї битви командири підрозділів заявили нашим редакторам на даний момент такі цифри втрат:

128-я гірничо-піхотна бригада — 30 загиблих, 4 пропало безвісти, 2 потрапило в полон. Збір даних триває, але не всі підрозділи ще повернулися в базовий табір. Командування частини має зв'язок з усіма підрозділами, але доля не менше 10 військовослужбовців в даний час невідома. Точні втрати будуть встановлені в найближчі 2-3 дні.

25-й окремий мотопіхотний батальйон «Київська Русь» — 17 загиблих, 1 полонений.

40-й мотопіхотний батальйон 17-ї танкової бригади: 21 загиблий, 91 полонений. Доля приблизно 10 бійців залишається невідомою. Точні втрати будуть встановлені завтра.

101-я бригада охорони Генерального штабу — 26 загиблих. 5 полонених.

13-й мотопіхотний батальйон 1-ї танкової бригади — близько 30 загиблих, 6 полонених. Точні втрати будуть встановлені завтра.

30-я механізована бригада — 22 загиблих, 76 поранених.

Кількість полонених не встановлено. Точні втрати з'єднання будуть встановлені в найближчі два-три дні. Втрати можуть бути більше вказаних. Це тільки те, що відомо командирам батальйонів на даний момент.

Харківська бригада Нацгвардії — 4 воїна загинуло, 2 в полоні, 3 пропало без вісті.

3-й полк спецназ — 3 загиблих. 3 в полоні, 2 — поки невідомо.

батальйон Нацгвардії «Донбас» — 9 загиблих, 15 поранених.

Співробітники МВС — 1 загиблий.

Чеченський добровольчий батальйон імені Джохара Дудаєва — 1 загиблий.

За іншими частинам і підрозділам поки немає даних.

Були також:

55-а артилерійська бригада.

Батальйон Нацгвардії імені Кульчицького.

Батальйон МВС «Львів»

Чотири спецпідрозділу ЗСУ, три спецпідрозділу Нацгвардії.

Таким чином на даний момент шляхом опитування командирів частин і підрозділів встановлена загибель 163 воїнів, 110 воїнів потрапило в полон, 29 пропало безвісти.

Проте ці дані не повні, оскільки більшість частин і підрозділів були перемішані, розосереджені і при прориві бойові порядки були порушені. Ще не всі воїни прибули до призначених пунктам дислокації.

Будемо продовжувати систематизувати інформацію далі.

Турбують дані, про які говорять свідки — на трасі було розстріляно 4 вантажних машини з нашими бійцями. Поки не знаю, до якої частини ці машини належали. і скільки людей в них було. Можливо, це конвой, де були бійці 101-ї бригади і 3-го полку.

Далі, на відео російських найманців бачив розстріляну машину легкову — двоє загиблих в ній. І розстріляний вантажівка — і шість тіл поряд з ним. Вони стверджують, що це із числа тих, хто йшов на прорив. Але немає даних, з яких частин, і немає точних даних — це вони проривалися в Дебальцеве або виходили? Бачив також на російському відео тіла трьох українських воїнів, загиблих в Вуглегірську.

У даному списку не зазначені бойові втрати українських військ на зовнішньому периметрі Дебальцевської дуги, які билися в районі Світлодарська, Троїцького, і намагалися прорвати оточення ззовні 9-17 лютого. Їх втрати становлять менші цифри, але вони також дуже значні — не один десяток людей, і ми також будемо збирати дані по цих частинах.

Росіяни озвучують цифри полонених, взятих в Дебальцеве — від 153 до 300. Завтра групи волонтерів, уповноважених вести переговори з обміну полоненими й тілами загиблих приїдуть до Донецька, сподіваюся, зможуть уточнити списки, і уточнити, чи реальні заявлені в даному випадку російською пропагандою цифри.

Дебальцевська дуга — це символ масового героїзму, стійкості і відваги українських вояків, які часто билися навіть у самих несприятливих умовах. Неодноразово були випадки, коли танки противника, які вривалися на позиції нашої піхоти уничтожились в ближньому бою. Частини. які тижнями перебували під постійним обстрілом, і вся оборона яких була знищена, чіплялися за кожну висоту. На деяких ділянках битви противник мав велику перевагу в артилерії і бронетехніки, вперше російські загони намагалися штурмувати великими силами піхоти і танків українські опорні пункти, що прикриваються нашої артилерією.

Похожие статьи:

Общество34% українців не хочуть в ЄС

Новости ОбществаВ «ДНР» патріотів Росії виявилось лише 10% - опитування

Общество​Тільки за минулі вихідні до берегів Італії прибуло понад 4000 переселенців

Новости ОбществаЗростанню цін не відповідає зростання зарплат - причина незадоволення людей 2015 роком

Общество​68% американців вважають Росію недружньою країною - Gallup

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети