Щира подяка Вам громадські діячі зі Жмеринки

4 февраля 2015
3268 просмотров Голосов: 0 Автор:Oleg
article7172.jpg

Хочу нагадати, що багато переселенців, з Донецької та Луганської областей, знайшли собі нове комфортне місце тимчасового перебування в Вінницькій області. Так в місті Жмеринка, на базі дитячої спортивної школи розташувались молоді родини з дітьми та літні люди. А допомагають їм облаштовувати свій побут місцева влада, громадські діячі, директор та працівники цієї школи.

Не доводиться нудьгувати на новому місці помешкання, і сидіти без роботи, тим хто вирішив волею долі опинитися тут. Є певні проблеми, як і всюди, і у всіх, але допомога приходить і від турботливого мера міста шановного Кушніра Анатолія Петровича, і від звичайних людей міста Жмеринка.

Завдяки керівнику міста, був проведений Інтернет, люди приносять мед, буряк, яблука і картоплю, а громадська організація «Жмеринський Регіональний центр підтримки дітей» під керівництвом чарівної і молодої Парцерняк Ользі постійно привозять необхідні речі для маленьких дітлахів і всіх мешканців тимчасового проживання.

Багато можна говорити, про теплий і домашній затишок, який мають люди, але це було б неможливо без директора спортивної школи Савалюк Володимира Володимировича і громадського діяча Ніколайчука Святослава. Директор школи запропонував молодим хлопцям робочі місця і постійно забезпечує нашу спільну життєдіяльність. Святослав Ніколайчук допоміг вирішити питання з пральною машиною і постійно тримає руку на пульсі. Дитячі візки, підвіз до дитячої лікарні, підгузки і таке інше.

Неможна не згадати і про Гавловську Тетяну Павлівну, коменданта гуртожитку яка щоденно прибирає, пре білизну і дбайливо по материнські вирішує нагальні питання, які виникають у проживаючих.

Єдине, що турбує переселенців, це наскільки центральна влада зможе забезпечити і гарантувати їх право жити стільки, скільки, це буде потрібно і коли буде небезпечна можливість повернутись в свої домівки. А на сьогодні мер міста Кушнір Анатолій Петрович, запевнив, що дбати буде про всіх і всім буде допомагати. Якщо люди до нас приїхали, то значить будемо робити все від нас залежне і можливе, щоб повернувшись в свої домівки вони згадували Українську владу добрим словом і на ділі розуміли, що Україна є єдина і неподільна і на її тернинах мешкають справжні патріоти, а жити потрібно всім і комфортно, бо, ми того варті.

Вадим Алтухов за проханням групи переселенців

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети